Екстремальні перепади температури та відлига: синоптик розповів про погоду до кінця зими

2020-12-23 09:15

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, з 14 грудня стовпчики термометрів знову підуть вгору, а повітря вдень прогріється до +6°. Тоді ж почнуться опади: сніг, іноді з дощем, йтиме з 15 по 19 грудня. Про це повідомляють Vesti.ua.

Із 18 грудня в Україні нас чекає, за його даними, чергове похолодання — вночі температура опуститься до -13°. Морози протримаються, за словами Горбаня, до кінця місяця, а в останні дні року піде сніг з дощем.

«На Новий рік в Україні буде відлига, а на початку січня прогнозують нічні морози. Однак вдень стовпчики термометрів переважно будуть вище нуля і так аж до Різдва. А вже після 9 січня буде приморожувати. Перші дні нового року порадують снігом і комфортною зимовою температурою в -2...-3°. Потім потеплішає до + 2° вдень, і до 15 січня температура повітря коливатиметься в межах нуля градусів. Опади очікуються 9-10 та 13 січня. З 15 січня буде різке зниження температури до -16° вночі, а також сильні опади у вигляді снігу», — говорить синоптик.

Сильні морози, каже народний синоптик, збережуться до 8 лютого. Невелике потепління, до +2°, настане з 20 лютого, і така температура протримається до кінця місяця. Загалом же зима, каже Горбань, буде затяжною і сніжною.

Фото з Інтернету

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37