В уряді озвучили умови прийому до вищих навчальних закладів у 2021 році

2020-12-21 08:27

Вступна кампанія-2021 пройде в звичні терміни – в  липні 2021 року. Початок реєстрації електронних кабінетів і завантаження туди докумнтів стартує з 1 липня, а прийом заяв та документів – 14 липня. Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів.

Згідно з повідомленням, 23 липня завершиться прийом заяв від вступників тільки за сертифікатами ЗНО, а 16 липня – від вступників тільки за результатами співбесід, вступних екзаменів та творчих конкурсів.

«В електронному кабінеті вступника подати електронну заяву зможуть абітурієнти, які планують продовжити навчання після отримання ступеня молодшого спеціаліста за наявності сертифіката ЗНО. Також передбачена можливість виконання вимог до зарахування через електронний кабінет з використанням електронного підпису абітурієнта», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що в 2021 році встановлять обмеження кількості заяв для подачі на небюджетні місця за контрактом – не більше 30 заяв за все. Також, заяви вступників, які зараховані на бюджет, будуть автоматично включені на всі інші конкурсні пропозиції, крім випадків, коли вступник сам відмовиться від цього з різних причин.

Також, під час вступу на магістратуру будуть введені вагові коефіцієнти, в рамках яких буде збільшено значення бала за випробування за фахом.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13