Мер Чернігова Владислав Атрошенко ввійшов до сімки міських голів із найкращими результатами на виборах

2020-12-21 08:19

На політичній мапі України після завершення процесу місцевих виборів з’явилися нові лідери. У 2020 році 7 мерів, які очолюють міста з населенням понад 50 тисяч осіб, показали гросмейстерський результат, отримавши в першому турі більше 70% голосів, пише видання Корреспондент.

До сімки лідерів увійшли Олександр Симчишин, 86,83% (Хмельницький), Руслан Марцінків, 84,78% (Івано-Франківськ), Андрій Абрамченко, 81,51% (Ізмаїл), Олексій Рева, 77,99% (Бахмут), Владислав Атрошенко, 77,49% (Чернігів), Сергій Надал, 74,59% (Тернопіль) і Дмитро Биков, 74,29% (Горішні Плавні).

Мер Чернігова Владислав Атрошенко далеко не новачок у великій політиці – раніше він тричі обирався до Верховної Ради. Але останнім часом Владислав Атрошенко зосередився на регіональній проблематиці. У минулому році він ініціював створення партії «РІДНИЙ ДІМ», яка на цих виборах отримала 26 з 42 депутатських місць у міськраді Чернігова, а також посіла перше місце на виборах до обласної ради – 19 з 64 мандатів. У Владислава Атрошенка імідж міцного господарника і жорсткого керівника, який займається вирішенням повсякденних проблем міста. За останній рік у Чернігові відкриті оновлений пологовий будинок і новий корпус музичної школи, відремонтовані шість магістральних вулиць, проведені роботи по утепленню багатоквартирних будинків, побудовані нові автодорожні розв’язки тощо.

Зазначається, що з огляду на рівень недовіри до всіх гілок влади, методи роботи успішних представників місцевого самоврядування заслуговують всебічного вивчення. А центральній владі для підняття рейтингу, що обвалився, на випадок дострокових парламентських виборів є сенс залучити найефективніших мерів до своєї команди.

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14