СВЯТИЙ МИКОЛАЙ В ОБРАЗІ БЛАГОДІЙНИКА ОЛЕКСАНДРА КРАСНОГОРА ЗАВІТАВ У «ГОЛОС БАТЬКІВ»

2020-12-19 08:16

Ще й не один, а з аніматорами, які подарували вихованцям групи «Вулик» позитивні емоції і  радість невимушеного спілкування,  та гостинцями для дітей із особливими освітніми потребами.

У яскравих пакетах – фрукти, сік і цукерки. Такі подарунки отримали 43 дитини, якими опікується громадська організація «Голос батьків».

– Для наших вихованців зустрічі із благодійниками завжди  свято. Діти вірять у чудеса, у Святого Миколая, який здійснює мрії та бажання, – говорить  голова правління організації  Ольга Дей. – Сюрпризи, подарунки, ігри з аніматорами радують діток. А благодійники можуть відчути себе чарівниками, завдяки яким дитячі обличчя сяють усмішками.

Дітвора оплесками нагородила казкового Ельфа, веселого Зайку та уважного до кожного Святого Миколая (аніматорів із «Funny Fest» ). Особливо  вітали  студентку Анну Павленко, бо впізнали її відразу. 

Знають діти й голову  ГО  «Асоціація правознавців Чернігова» Олександра Красногора, адже члени цієї організації постійно підтримують вихованців «Голосу батьків», бо їм відомі їхні потреби й проблеми. 

– Діти з особливими потребами відкриті для спілкування, щирі в почуттях, емоційні, – стверджує Олександр. – Готуючи подарунки, прагнемо максимально  порадувати їх.  У кожному гостинці – тепло наших сердець, любов і доброта.  

Додам, що  Святий  Миколай  від Асоціації правознавців Чернігова цьогоріч привітав і вихованців інших громадських організацій, які опікуються дітьми з особливими освітніми потребами. 

Ольга Чернякова
Фото авторки

Інші новини:


На пробне ЗНО у Чернігові можна буде доїхати без перешкод – транспорт працюватиме без обмежень у часі

У суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 6-ї до 20-ї години, але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

2021-04-22 15:54