«Деснянська правда» готова й далі бути разом із Молодіжним центром

2020-12-18 13:34

І кожен Фініш, то, по суті, Старт. Ліна Костенко має рацію. Тож, як говорить директорка Чернігівського обласного молодіжного центру Ірина Сімонова, «презентуємо результати Волонтерського молодіжного форуму-2020 і будемо «куховарити» молодіжну роботу далі».

Волонтерський молодіжний форум-2020 відбувався у форматі телемосту. В межах Форуму були відзначені меценати волонтери, волонтерські й благодійні проєкти. У другому безпосередню участь взяло наше видання «Деснянська правда».

Її Ірина Сімонова назвала чудовим і професійним медіа-супроводом, котрий «видає на гора» медіа-події, про які потрібно знати громаді. Загалом же, три роки поспіль, із дня відкриття Молодіжного центру, «Деснянська правда» розповідала про його діяльність і була завжди поруч. Вона відкривала для широкого загалу цікаві й творчі, корисні та інноваційні сторінки життя Молодіжного центру.

Директорка ТОВ «Чернігівська Деснянська правда» Христина Лаврищева зазначила, що «ми завжди готові на сторінках газети й електронних ресурсах розповідати про круті молодіжні проєкти. Бо все нове та креативне просто мусить бути у медіа-просторі. Людям неодмінно потрібні гарні й добрі новини. Громада ж обов’язково має знати про молодіжні проєкти, про те, чим живе молодь, і цінувати молодіжні ініціативи. Адже за такою цікавою та ерудованою, сучасною і фаховою молоддю — Україна і майбутнє».

Відтак «Деснянська правда» за свою діяльність від Чернігівського обласного молодіжного центру отримала відзнаку. Отож без сумніву можемо сказати собі: «Так тримати! І так продовжувати!»

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото з Інтернету

Інші новини:


Скільки буде коштувати земля, якщо ринок запустять із 1 липня

Формуючи прогнози на новий рік, багато хто цікавиться курсом долара, біткойна, рівнем інфляції і цінами на ринку нерухомості. А тим часом 2021-й, згідно з концепцією нинішньої влади, це завершення «30 років рабства». Мова про відкриття ринку землі, пише dsnews.ua.

2021-01-19 14:59