Свято жіночності та краси

2020-12-18 12:53

Попри холод і кригу на вулиці, в міському Палаці культури тепло і затишно. 11 грудня тут традиційно відбувся вже 23-й конкурс «Жінка року». 

За цей час лауреатками конкурсу стали 193 жінки – лікарки, вчительки, підприємиці, держслужбовці, громадські діячки, волонтерки. Всі вони професіонали вищого рівня, кращі з кращих у своїх галузях.

ГО «Спілка жінок м. Чернігова» – серед організаторів заходу. Її багаторічна керівниця Людмила Канюка тепло привітала сімох цьогорічних лауреаток зі сцени і зазначила, що свято відбувається також і за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, управління культури та туризму, а також управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Вітання й найкращі побажання від міського голови жінкам-лауреаткам передали керуючий справами виконкому Чернігівської міської ради Сергій Фесенко та очільник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля.

Оскільки цього року захід відбувався з дотриманням карантинних вимог, жінок прийшла привітати обмежена кількість рідних, близьких та друзів. Але створенню атмосфери затишку, тепла і родинного кола це не завадило.

Серед цьогорічних лауреаток і редакторка нашої «Деснянської правди» Людмила Пархоменко – талановита журналістка і поетеса, чарівна жінка, любляча матуся, яку прийшли привітати двоє синів зі своїми дружинами. Людмила Василівна – це той стрижень, навколо якого гуртується вся редакція. Вона – Професіонал із великої літери – є гідним прикладом для наслідування молодою журналістською зміною. Усміхнена, чарівна, доброзичлива – вона як сонце зігріває інколи хвилюючі й напружені журналістські будні та як енерджайзер заряджає всіх своєю енергією. Вітав Людмилу Василівну Валерій Куліч – меценат, благодійник, добрий друг «Деснянської правди», очільник Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, власник аграрної групи компаній «ТОВ «Інтер».

А музичний дарунок – пісня «Девочка моя» у виконанні соліста вокальної шоу-групи «Конфетті» Кирила Лаврищева розчулив героїню та викликала бурхливі оплески глядачів.

На сцені поруч із Людмилою Пархоменко були її колежанки, про багатьох із яких вона розповідала в своїх публікаціях: головна редакторка видавництва «Країна мрій» Тетяна Роєва; віцепрезидентка Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Лариса Циган; майстриня, керівниця Асоціації майстрів «Спілка жінок Чернігівщини» Олена Мічкова; громадська діячка, засновниця «Клубу прихильників біатлону» Людмила Шандренко; лікарка-інфекціоністка 1-ї міської лікарні Тетяна Семешко, яка працює на передовій боротьби з коронавірусом; учителька інформатики 22-го ліцею, яка ввійшла до топ-50 кращих вчителів України Анна Мальована.

Подарунком глядачам і лауреаткам стали цікаві ролики про жінок року, котрі створило ТРК «Новий Чернігів» і які показали на великому екрані. «Маленькі фільми» про кожну креативну пані були цікавими й розповідали про їхні професійні успіхи, захоплення, життєві кредо. А у фойє біля новорічної ялинки лауреаткам влаштували фотосесії, журналісти брали у них інтерв’ю.

Лауреаток вітали квітами і подарунками, для них танцювали, співали, грали на саксофоні, влаштовували театр одного актора… Все це заради того, аби жінки відчули себе королевами і з натхненням творили далі добрі й цікаві справи, рухалися вперед і запалювали своїм прикладом інших.

Алла ПРИМА
Фото Мар’яни ХАРДІ та Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42