Як виростуть податки з 2021 року

2020-12-16 12:35

У наступному році в Україні піднімуться податки. Це пов’язано із запланованим зростанням мінімальної зарплати до 6000 грн, що прописано в проєкті держбюджету-2021 до другого читання. Про це у Facebook повідомив заступник глави комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева Ярослав Железняк.

«З 1 січня 2021 року виростуть податки. Так, голосуванням за бюджет збільшать мінімальну заробітну плату з 5000 до 6000 грн/місяць, і це відразу підніме податки, в першу чергу, для малого бізнесу», – розповів нардеп.

За його словами, зокрема, варто очікувати збільшення таких податків:

  • ФОП II групи будуть платити більше на 475,4 грн на місяць єдиного податку + ЄСВ;
  • ЄСВ для «ФОПів»-спрощенців виросте на 220 грн на місяць, до 1320 грн;
  • роботодавцю утримувати людину на мінімалці буде дорожче на 1220 грн у місяць – мінімум 7320 грн.

Також ще одне підвищення податків народний депутат анонсував на грудень 2021-го.
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42