Імітація замість натуральності. Комітет Ради схвалив штрафи за «підроблену» молочку

2020-12-14 08:27

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект №3516, що стосується «підроблених» молочних продуктів. Про це повідомляє прес-служба комітету.

У свою чергу Всеукраїнська аграрна рада уточнив, що законопроект передбачає заборону на використання жирів і білків немолочного походження у виробництві молочки. Документ зобов’язує маркувати молочку, яка не на 100% складається з молока, як «Імітаційний продукт. Містить замінники складових молока», пише ubr.

Також забороняється використання:

  • слів «молоко» і будь-яких похідних від нього;
  • назв молочних продуктів і тварин (корів, овець, кіз, буйволиць, кобил);
  • зображень молока, 
  • молочних продуктів.

Такі «підроблені» молочні продукти повинні розміщуватися на полицях у магазинах окремо від натуральної молочки.

Крім того, за недотримання таких вимог законопроєктом передбачені штрафи. Виробникові, що видає імітаційну молочку за натуральну, загрожуватиме штраф у розмірі 100% вартості такої продукції. Магазин за порушення норми щодо розміщення продуктів змушений буде заплатити штраф від 5 до 8 мінімальних зарплат (від 25 тис. до 40 тис. грн)

Фото з Інтернету

Інші новини:


Данівська школа – один із центрів соціального життя

Такий школі, як у Данівці, можуть позаздрити і більші населенні пункти. Велика двоповерхова будівля, доглянута заквітчана територія, всередині – чистота і порядок.

2021-09-19 07:21