Імітація замість натуральності. Комітет Ради схвалив штрафи за «підроблену» молочку

2020-12-14 08:27

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект №3516, що стосується «підроблених» молочних продуктів. Про це повідомляє прес-служба комітету.

У свою чергу Всеукраїнська аграрна рада уточнив, що законопроект передбачає заборону на використання жирів і білків немолочного походження у виробництві молочки. Документ зобов’язує маркувати молочку, яка не на 100% складається з молока, як «Імітаційний продукт. Містить замінники складових молока», пише ubr.

Також забороняється використання:

  • слів «молоко» і будь-яких похідних від нього;
  • назв молочних продуктів і тварин (корів, овець, кіз, буйволиць, кобил);
  • зображень молока, 
  • молочних продуктів.

Такі «підроблені» молочні продукти повинні розміщуватися на полицях у магазинах окремо від натуральної молочки.

Крім того, за недотримання таких вимог законопроєктом передбачені штрафи. Виробникові, що видає імітаційну молочку за натуральну, загрожуватиме штраф у розмірі 100% вартості такої продукції. Магазин за порушення норми щодо розміщення продуктів змушений буде заплатити штраф від 5 до 8 мінімальних зарплат (від 25 тис. до 40 тис. грн)

Фото з Інтернету

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42