На Чернігівщині прикрили цех із виготовлення фальсифікованого алкоголю

2020-12-14 07:50

Житель області на території приватного помешкання організував виробництво алкогольного сурогату під виглядом відомих міжнародних торговельних марок у пластиковій тарі та в тарі «bag-in-box», повідомляє податкова міліція.

Реалізовували ділки свою недоброякісну продукцію в торговельній мережі Чернігівської області, а через Інтернет, розміщуючи оголошення в закритих групах мобільних додатків миттєвих повідомлень.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 910 літрів алкогольного сурогату в пластиковій тарі та в тарі «bag-in-box», без марок акцизного податку. Всього вилучено ТМЦ на суму 309 тис. грн.

Фото автора
 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57