Благодійний фонд Сергія Тігіпка поставив чергову партію кисневих концентраторів для лікарень Чернігівщини

2020-12-12 18:00

Поширення COVID-19 в Україні дійшло до рівня, коли ледь не щодня "антирекорди" по кількості нових інфікованих, а показник смертності перетнув 10 тисяч. Багато пацієнтів під час хвороби страждають від кисневого голодування. За даними Міністерства охорони здоров'я, близько 80% госпіталізованих важких пацієнтів потребують кисню. До пошуку кисню нині долучаються регіони, лікарі, волонтери та благодійні фонди.

Одним із благодійників, які системно надають допомогу медичним закладам Чернігівщини є фонд Сергія Тігіпка. Станом на 4 грудня було виявлено більше 600 нових випадків хвороби на COVID-19, лідерами залишаються Чернігів, Ніжин, Прилуки. Місцеві лікарні продовжують переобладнання для прийому пацієнтів з коронавірусом, але далеко не кожний медичний заклад в змозі впоратися з наслідками пандемії. 

«Сьогодні, за підтримки Благодійного Фонду Сергія Тігіпка та компанії «ТАС Агро» для Прилуцької, Бахмацької та Ніжинської районних лікарень було доставлено 20 нових кисневих  концентраторів на суму понад 800 тисяч гривень. Це уже друга партія кисневих концентраторів, яку було передано лікарням Чернігівщини за останній місяць. Загалом 40 концентраторів направлено фондом для лікування хворих. Усі вони успішно доставлені до кожного медичного закладу, аби якомога швидше розпочати свою роботу. Впродовж 2020 року Благодійний фонд виділив більше 15 млн грн. для лікарень області. За ці кошти було придбано два рентген апарати, 20 моніторів пацієнта, 40 кисневих концентратори та засоби індивідуального захисту», - розповів Роман Польовий, директор Благодійного фонду Сергія Тігіпка. 

Перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний зазначив, що кількість випадків захворювання на COVID-19 зростає. Для лікування хвороби необхідно забезпечити доступ пацієнтів до кисню, тому забезпечення концентраторами медичних закладів наше першочергове завдання. Завдяки співпраці із благодійниками нам вдасться ліквідувати дефіцит обладнання обладнання і зупинити поширення хвороби. 

«Це уже друга поставка кисневих концентраторів від Благодійного фонду Сергія Тігіпка. Тепер ми зможемо закрити потреби районних лікарень, які прийматимуть хворих на COVID-19. Проте, кисневі концентратори використовуватимуться не лише для лікування коронавірусу але й при оперативному втручанні, пневмонії, бронхіальній астмі тощо», - підсумував Петро Гармаш, начальник управління охорони здоров’я Чернігівської області.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31