На наступну сесію обласної ради виноситиметься питання обласного бюджету на 2021 рік

2020-12-11 09:07

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку голова обласної ради Олена Дмитренко. Це та інші питання обговорювалися під час робочої зустрічі із Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим.

«Поінформувала Голову Верховної Ради про те, що відбулась перша сесія Чернігівської обласної ради, обране керівництво. Розпочинаємо спільну роботу по розвитку Чернігівщини, до якої пропонуємо долучитись всім депутатським фракціям. 
Вже на наступну сесію виноситиметься питання обласного бюджету на 2021 рік, проєкти надзвичайно важливих обласних програм. Частина необхідних для громад рішень не були проголосовані на останній сесії попереднього скликання, тож наразі вони доопрацьовуються для винесення на розгляд депутатів.

Чернігівська обласна рада попередніх скликань багато разів направляла відкриті звернення до Верховної Ради України, відтак обговорили варіанти спільного напрацювання рішень, у тому числі на рівні законодавчих актів, які б допомогли вирішити проблеми соціально-економічного розвитку регіону.

Дякую Дмитру Разумкову за глибоке розуміння проблем Чернігівської області!

Принагідно Голова Верховної Ради України передав вітання депутатам місцевих рад та працівникам виконавчих органів з нагоди Дня місцевого самоврядування», — написала Олена Дмитренко.

Алла ПРИМА

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42