На наступну сесію обласної ради виноситиметься питання обласного бюджету на 2021 рік

2020-12-11 09:07

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку голова обласної ради Олена Дмитренко. Це та інші питання обговорювалися під час робочої зустрічі із Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим.

«Поінформувала Голову Верховної Ради про те, що відбулась перша сесія Чернігівської обласної ради, обране керівництво. Розпочинаємо спільну роботу по розвитку Чернігівщини, до якої пропонуємо долучитись всім депутатським фракціям. 
Вже на наступну сесію виноситиметься питання обласного бюджету на 2021 рік, проєкти надзвичайно важливих обласних програм. Частина необхідних для громад рішень не були проголосовані на останній сесії попереднього скликання, тож наразі вони доопрацьовуються для винесення на розгляд депутатів.

Чернігівська обласна рада попередніх скликань багато разів направляла відкриті звернення до Верховної Ради України, відтак обговорили варіанти спільного напрацювання рішень, у тому числі на рівні законодавчих актів, які б допомогли вирішити проблеми соціально-економічного розвитку регіону.

Дякую Дмитру Разумкову за глибоке розуміння проблем Чернігівської області!

Принагідно Голова Верховної Ради України передав вітання депутатам місцевих рад та працівникам виконавчих органів з нагоди Дня місцевого самоврядування», — написала Олена Дмитренко.

Алла ПРИМА

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14