У Ніжині презентували відкритий простір для людей похилого віку «Кольорове життя»

2020-12-11 09:02

9 грудня в Ніжинському Територіальному Центрі відбулась презентація відкритого простору для людей похилого віку «Кольорове життя».

Ніжинська територіальна громада отримала можливість реалізувати проєкт «Кольорове життя» у межах Фонду Малих проєктів «Україна-2020» Міністерства закордонних справ Польщі. 

«Для людей похилого віку вдалось організувати багатофункціональний простір для навчання, розвитку та вдосконалення. На території вільного простору є вулична сцена, стільці, лавки, альтанка, місце та обладнання для занять фітнесом, місце для відпочинку», –  написав на своїй сторінці у Фейсбуці Ніжинський міський голова Олександр Кодола, який взяв участь у презентації. 

Він привітав ніжинців із відкриттям нового яскравого громадського простору та висловив слова вдячності усім, хто долучився до співпраці.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


Скільки буде коштувати земля, якщо ринок запустять із 1 липня

Формуючи прогнози на новий рік, багато хто цікавиться курсом долара, біткойна, рівнем інфляції і цінами на ринку нерухомості. А тим часом 2021-й, згідно з концепцією нинішньої влади, це завершення «30 років рабства». Мова про відкриття ринку землі, пише dsnews.ua.

2021-01-19 14:59