У Ніжині презентували відкритий простір для людей похилого віку «Кольорове життя»

2020-12-11 09:02

9 грудня в Ніжинському Територіальному Центрі відбулась презентація відкритого простору для людей похилого віку «Кольорове життя».

Ніжинська територіальна громада отримала можливість реалізувати проєкт «Кольорове життя» у межах Фонду Малих проєктів «Україна-2020» Міністерства закордонних справ Польщі. 

«Для людей похилого віку вдалось організувати багатофункціональний простір для навчання, розвитку та вдосконалення. На території вільного простору є вулична сцена, стільці, лавки, альтанка, місце та обладнання для занять фітнесом, місце для відпочинку», –  написав на своїй сторінці у Фейсбуці Ніжинський міський голова Олександр Кодола, який взяв участь у презентації. 

Він привітав ніжинців із відкриттям нового яскравого громадського простору та висловив слова вдячності усім, хто долучився до співпраці.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53