Через 12 років ми потонемо у смітті?

2019-08-06 08:39

Провести з користю суботній день запропонувала молода та активна дівчина, координаторка й засновниця ініціативи ZELENA Banda Вікторія Богдан, громадська діячка у сфері соціально-екологічних проєктів. Також до неї долучились інші спікерки.

Це Наталі Курінська – активістка, що поділилася лайфхаками з мішечками, які економлять бюджет і не забруднюють природу; Алла Арламовська, котра прочитала лекцію на тему «Що всередині мене?» та розповіла про дівчачі «штучки», вже визнані у світі. До речі, підприємство, що їх виготовляє, розташоване в Чернігові.

Захід почався з розминки та знайомства з учасницями форуму. Кожна змогла розповісти про себе й познайомитися з іншими. Після корисної та пізнавальної лекції Вікторії Богдан за кавою-брейк учасниці змогли поставити свої запитання й поділитися власним досвідом.

Нам удалося поспілкуватися з головною організаторкою заходу Вікторією Богдан.
– Хто вас надихнув змінити стиль життя та перейти на екопродукцію?
– Сама ситуація, зняття «рожевих окулярів» і свідомість. Адже багато хто розуміє, що потрібні зміни! Сподобалася філософія Беа Джонсон про речі, що реально прості, проте зібрані в одну філософію
– З чого почати новачкам та де знайти інформацію?
– Для початку реально можна почитати книгу Беа Джонсон «Дім – нуль відходів», чи подивитися фільм «Дім», або елементарно почати сортувати сміття. Вибрати якийсь вид вторсировини та принципово не викидати її, а складати окремо в одну коробку.
– Ваші враження від форуму та чи проводитимуться подібні заходи надалі?
– Дуже приємні враження. Теми були цікаві, продовжуватимемо з новими проєктами, новими форматами й темами!

Під час вільного спілкування Юлія Дарницька, учасниця заходу та майстриня, що створює натуральні солодощі, пригостила охочих батончиками власного виробництва та розповіла що підтримує рух захисту природи.

Алла Арламовська ж не тільки цікаво розповідала, а ще й подарувала одній із дівчат виріб, який випускається на її підприємстві.

Загалом же, кожна учасниця отримала нову та цікаву інформацію, подарунки й багато іншого.

Вікторія КАЗКОВА
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21