Микола Силенко став новим головою Чернігівської райради

2020-12-10 12:40

На першій сесії райради, яка проходила 8 грудня, за кандидатуру Миколи Силенка від партії «РІДНИЙ ДІМ» віддали свої голоси 36 депутатів із 53-х, які були присутні на сесії. Його кандидатуру під-тримали фракції «Слуги народу» та Радикальної партії Олега Ляшка.

Опонент Миколи Силенка Олександр Ларченко від фракції «Європейська солідарність» отримав 17 голосів підтримки.
Щиро вітаємо Миколу Силенка з обранням на цю відповідальну посаду та зичимо успіхів, наснаги, плідної роботи на благо громади.
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42