«Бокс тепла» для людей пенсійного віку

2020-12-04 10:31

«Подаруй бокс тепла». Благодійну акцію з такою назвою запустили в Чернігові. Містяни можуть придбати коробку з продуктами, а отримають її пенсіонери, які того потребують. Про це розповідає Суспільне. Акція розпочалася символічно — у Всесвітній день добрих справ. Як пояснила координаторка акції Лариса Пащенко, це робиться з метою закликати всіх небайдужих творити добро разом.

«Бокс тепла» — це коробка з продуктами. Купують продукти чернігівці, а доставляють їх соціальні працівники. Бокс коштує 250 гривень. У нього входять: цукор, зелений горошок, олія, вівсянка, макарони, печиво, чай, консервовані фрукти і маски. Купити набір можна в магазині «Бери-вези» або через соціальні мережі, зв’язавшись із координатором акції. Людей, які потребують такої допомоги, у Чернігові більше 3000.

Як пояснила координаторка благодійної акції Лариса Пащенко, соціальні працівники своїми машинами можуть забирати з мережі, і робити доставку за адресами. Або ж кожен може на своїй машині привезти до Деснянської або Новозаводської служби району і там вони зобов’язуються доставити на квартиру людям, які потребують такої допомоги.  Придбати «Бокс тепла» для людей похилого віку у Чернігові можна буде до 18 грудня включно.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13