Врятували лося

2020-12-04 10:23

Під час обходу території полігону в перший день зими військовослужбовці раптово натрапили на молодого самця лося, який потрапив у ймовірно колишню пожежну водойму закинутої старої військової пекарні біля села Ревунів Круг, що на Чернігівщині.

Заповнена водою бетонна споруда в землі розміром приблизно чотири на п’ять та глибиною п’ять метрів стала смертельною пасткою для тварини.

Військовослужбовці повідомили про ситуацію спеціалістам відділу мисливського господарства обласного управління лісового та мисливського господарства. До місця події одразу вирушили єгерські служби двох суміжних мисливських господарств — ТОВ СМП «Гончарівське» та ТОВ «Вершина».

Спільними зусиллями керівників мисливських господарств та їхніх єгерських служб уже повністю виснажену тварину вдалося врятувати з бетонної пастки.

Лося поклали на суху солому, вкрили теплим покривалом, розклали біля нього багаття. І через деякий час, відпочивши та зігрівшись, лось благополучно подався до лісу.

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14