У пресцентрі DPNEWS.COM.UA презентували історико-економічну гру «Чернігівський пан»

2020-12-04 08:51

1 грудня у пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася презентація настільної гри «Чернігівський пан». Метою засновників було передати атмосферу Чернігова не тільки як культурно-історичного центру, а й сучасного та одного з найкрасивіших міст України.

«Чернігівський Пан» це перша історична-економічна настільна гра про Чернігів. Економічна складова досить схожа на принципи «Монополії» – потрібно на наявні кошти скуповувати однотипні сектори та заробляти ще більше коштів.

Гральні фігури   це видатні чернігівці, серед яких: Князь Ігор, Княжна Ярославна, Монах Антоній Печерський, Гетьман Павло Полуботок, Письменник Михайло Коцюбинський.

Артем Мойсієнко, куратор проєкт «Чернігівський Пан»:

— Для мене Чернігів найулюбленіше місто в світі, пишаюся тим, що я чернігівець. Розробкою гри ми займалися з 2019 року. 

Сергій Матусов, засновник та генеральний директор проєкту «Величний Пан», говорить, що ця настільна гра об’єднує на одному полі бізнес та історію конкретного міста. У цій грі кожен може стати «Величним Паном», і саме гра «Чернігівський пан» підняла своєю якістю рівень всієї серії з 11 ігор: «На сьогодні   це той якісний та досконально продуманий продукт, яким ми можемо пишатися і яким будуть пишатися всі чернігівці. І дуже скоро ми отримаємо перші примірники гри для всіх партнерів, які нас підтримали».

Однією з головних цілей було максимально зберегти якість гри, і авторам це вдалося.

Майже всі елементи гри є історично достовірними. Тому що автори розробляли «Чернігівський пан» спільно з провідними істориками міста – Сергієм Лаєвським та Олександром Бондарем.

Гра може стати оригінальним і ексклюзивним подарунком. Її можна індивідуалізувати, замовивши фігурки із зображенням реальної особи або зробивши на прохання замовника будь-яке гравіювання на органайзері.

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57