У Чернігові через коронавірус відмовилися від великого святкування новорічних свят

2020-12-03 10:59

Не буде концертів та сцени, на площі стоятиме лише ялинка, а фотозон буде мінімальна кількість. 

Аби не створювати додаткового скупчення людей, не робитимуть у цьому році й урочистого відкриття новорічних свят (зазвичай ялинку запалювали 19 грудня і свою роботу розпочинало казкове містечко).

Про це розповіла заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин, інформує прес-служба міськради.

Любителі ковзанів їздитимуть на ковзанку до Центрального парку культури та відпочинку – вирішено, що цього року вона відкриється там. Працюватиме вона з дотриманням карантинних заходів, за електронною чергою та попереднім записом.

Центральні сквери міста імені Богдана Хмельницького, центральну алею та фонтани   прикрасять гірляндами. У планах також прикрасити сквер на Масанах і на вулиці Шевченка.

Також цього року в тролейбусах гратиме новорічна музика.

Традиційна та очікувана багатьма дітьми Резиденції Дідуся працюватиме - але тільки так, щоб не порушувати карантинних вимог і не нести додаткових ризиків. «Розробляють різні варіанти й дуже сподіваються, що буде дозвіл зробити більше ніж просто скриньку для дитячих листів новорічному Дідусеві на дверях туристично-інформаційного центру», - каже Катерина Литвин.

Фото Ігор Стародубець

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51