Міністр культури запропонував відмовитися від проведення масових заходів на Новий рік і Різдво

2020-12-02 09:07

Глава Міністерства культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий локдаун на новорічні свята. А також на Різдво і Новий рік відмовитися від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

При цьому Ткаченко вважає, що уряд повинен фінансово допомогти всім, хто постраждає від введення двотижневого «новорічного» локдауна.

«Питання, що нас чекає завтра — залишається відкритим. Ситуація повинна бути прогнозованою. Українці повинні заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута в часі «червона зона» не може бути нескінченною, через негативний впливу на економіку», — пише Ткаченко.

На думку міністра, краще прогнозований локдаун, ніж «тривала невизначеність». З цієї причини він і запропонував запланувати двох тижневий локдаун, відмовитися від масових заходів на новорічні свята і відзначати їх у режимі онлайн.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21