Міністр культури запропонував відмовитися від проведення масових заходів на Новий рік і Різдво

2020-12-02 09:07

Глава Міністерства культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий локдаун на новорічні свята. А також на Різдво і Новий рік відмовитися від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

При цьому Ткаченко вважає, що уряд повинен фінансово допомогти всім, хто постраждає від введення двотижневого «новорічного» локдауна.

«Питання, що нас чекає завтра — залишається відкритим. Ситуація повинна бути прогнозованою. Українці повинні заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута в часі «червона зона» не може бути нескінченною, через негативний впливу на економіку», — пише Ткаченко.

На думку міністра, краще прогнозований локдаун, ніж «тривала невизначеність». З цієї причини він і запропонував запланувати двох тижневий локдаун, відмовитися від масових заходів на новорічні свята і відзначати їх у режимі онлайн.

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41