На Чернігівщині монтують перший WiM-комплекс для зважування фур

2020-12-01 08:36

У Козелецькому районі, на трасі М-02 Кіпті Глухів Бачівськ, встановлюється перша в області система зважування великовантажних автомобілів в русі. Про це повідомляється на сайті Чернігівської ОДА.

«Перша система зважування вантажних автомобілів в русі в Чернігівській області встановлюється в Козелецькому районі на початку траси М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ. Уже готовий фундамент. У грудні будуть встановлені металеві рамки, освітлення і інтелектуальна система з вагогабаритними датчиками», йдеться в повідомленні.

Згідно з планами працівників дорожньої служби, зважувати великовантажні автомобілі WIM-комплекс почне в кінці поточного року.

WiM (weigh-in motion) — це розумна система комплексного збору інформації про транспорт, який рухається автодорогами. Основа роботи WiM — це майданчик для динамічного зважування. Система складається з датчиків, вбудованих в дорожнє покриття, камер для автоматичного розпізнавання номерних знаків, камер загального огляду і лазерних сканерів. Майданчик захищений від можливих перенапруг, може працювати при температурі від -30°С до + 40°С.

Система працює цілодобово і здатна зберігати інформацію про пересування більш ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою щонайменше 3,5 т.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13