Корюківська фабрика шпалер виділила понад 1,6 млн грн на премії медпрацівникам

2020-12-01 08:19

Усі працівники медичної галузі Корюківщині перед Новим роком отримають одноразову премію. Про це потурбувалося бюджетоутворююче підприємство Корюківського району, повідомляють Сусіди.city.

З кожним днем ускладнюється ситуація з поширенням коронавірусної інфекції, в рази збільшується навантаження на медичних працівників. Зважаючи на це, корюківська фабрика шпалер прийняла рішення підтримати фінансово медиків і виділила понад 1,6 млн грн на одноразові премії.

За словами міського голови Ратана Ахмедова, це була ініціатива голови наглядової ради – президента акціонерного товариства «Слов’янські шпалери-КФТП» Анатолія Бондаря.

Розподілом коштів, тобто визначенням розмірів одноразових премій, займається профком медичної галузі, який очолює лікар-рентгенолог ЦРЛ Тетяна Веретенник. Тетяна Іванівна повідомила, що кошти поки не виплачували, бо кожен працівник має написати заяву на отримання матеріальної допомоги.

Одноразові премії отримають усі представники медичної галузі: працівники ЦРЛ, Центру сімейної медицини та швидкої допомоги. Як повідомила головна лікарка Центру первинної медицини Світлана Лещенко, виплати будуть у розмірі від 5 тис.грн до 1 тис. грн.

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14