Корюківська фабрика шпалер виділила понад 1,6 млн грн на премії медпрацівникам

2020-12-01 08:19

Усі працівники медичної галузі Корюківщині перед Новим роком отримають одноразову премію. Про це потурбувалося бюджетоутворююче підприємство Корюківського району, повідомляють Сусіди.city.

З кожним днем ускладнюється ситуація з поширенням коронавірусної інфекції, в рази збільшується навантаження на медичних працівників. Зважаючи на це, корюківська фабрика шпалер прийняла рішення підтримати фінансово медиків і виділила понад 1,6 млн грн на одноразові премії.

За словами міського голови Ратана Ахмедова, це була ініціатива голови наглядової ради – президента акціонерного товариства «Слов’янські шпалери-КФТП» Анатолія Бондаря.

Розподілом коштів, тобто визначенням розмірів одноразових премій, займається профком медичної галузі, який очолює лікар-рентгенолог ЦРЛ Тетяна Веретенник. Тетяна Іванівна повідомила, що кошти поки не виплачували, бо кожен працівник має написати заяву на отримання матеріальної допомоги.

Одноразові премії отримають усі представники медичної галузі: працівники ЦРЛ, Центру сімейної медицини та швидкої допомоги. Як повідомила головна лікарка Центру первинної медицини Світлана Лещенко, виплати будуть у розмірі від 5 тис.грн до 1 тис. грн.

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33