Чернігів за тиждень

2019-08-05 05:58

Відремонтований підземний перехід на Шерстянку офіційно відкрили

Інспектував оновлену споруду особисто мер міста Владислав Атрошенко, який оцінив якість робіт і поспілкувався з чернігівцями. Відкриття об’єкта плавно переросло в зустріч місцевих мешканців з очільником міста. Під час зустрічі лунали пропозиції про покращення інфраструктури мікрорайону. Однією з важливих складових нововведеного об’єкта стала організація охорони підземного переходу та встановлення відеоспостереження. Жителі Шерстянки висловлювали задоволення та дякували міському голові за ремонт споруди, яку не ремонтували ще з часів її будівництва. Також говорилося і про підйомник для інвалідів та вдосконалення пандусів. 

Захисникові України потрібна допомога

Чернігівець Олександр Медвідь на своїй сторінці у Facebook звернувся з проханням про допомогу в лікуванні свого брата Івана Медведя. Хлопець 3 липня 2019 року перебував у зоні проведення ООС поблизу Авдіївки Донецької області, де виконував бойове завдання. Умить супротивник почав обстріл тієї позиції. Внаслідок вибуху гранати в безпосередній близькості біля посту спостереження Іван зазнав множинних вогнепальних осколкових поранень обличчя, правого вуха, передньої черевної стінки, спини, ніг і рук, йому дуже пошкоджено очі. Було вилучено понад 20 осколків із обох очей. Наразі боєць перебуває на лікуванні в Одесі в інституті очних хвороб та тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України.
Долучайтеся до збору коштів на подальшу реабілітацію (хоча би для часткового відновлення зору). Номер картки ПриватБанку 4149 4390 1269 0693, Медвідь Олександр Олексійович. Номер тел. +38 (063) 39-37-459. Медвідь І. О. Тел. +38 (073) 078-248-1.

Меморіальна дошка Левкові Лук’яненку

У Чернігові на будівлі за адресою: вулиця Рокоссовського, 49 встановлять меморіальну дошку Левкові Лук’яненку. Зробити це планується до Дня Незалежності України та дня народження Левка Лук’яненка – з метою гідного вшанування пам’яті про Героя України, увічнення його як незламного правозахисника, громадсько-політичного й  культурного діяча. Відповідні зміни до Міської цільової програми з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Чернігова на 2019-2021 роки погодив виконком. Далі відповідне рішення виноситиметься на розгляд сесії міськради. За пропозицією управління культури і туризму міськради кошти на виготовлення цієї меморіальної дошки будуть перерозподілені за рахунок зменшення запланованої суми на проведення ремонтних робіт і відновлення пам’яток культурної спадщини, а саме – на 24 тис. грн.

Біля школи №1 можна буде зіграти в шахи

Ігрова дошка, нові клумби, додаткове освітлення, пішохідні доріжки з’являться перед центральним входом до Чернігівської школи №1. Тут створюють сучасну паркову зону. Вона буде доступною не тільки учням та відвідувачам школи, а й усім мешканцям. Раніше на цій території були тільки тротуарні доріжки та газони. 
Роботи планують завершити до нового навчального року. Їх вартість – 600 тис. грн. Проєкт реалізовується в рамках бюджету участі. Голосування за ідею створення парку відбувалося 2018 року.

Новини зібрав та підготував Олександр ШИЛО
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21