Кабмін повернув «пакунок малюка»

2020-11-30 12:38

Український уряд відновив надання «пакунків малюка». Своїм рішенням Кабмін повернув видачу одноразової натуральної допомоги під час народження дитини, повідомляє Кореспондент.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про забезпечення дитини при народженні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Раніше видачу призупинили через рішення Антимонопольного комітету. Відповідний документ був прийнятий на засіданні уряду в середу, 25 листопада.

Так, згідно з постановою, дітям, народженим з 24 жовтня 2020 року і до 1 липня 2021 року включно, має бути наданий протягом 30 днів з моменту народження «пакунок малюка».

У разі пошкодження або недоукомплектованості набору необхідно протягом трьох днів з моменту отримання допомоги скласти відповідний акт і звернутися в місцеві структурні підрозділи з питань соціального захисту.

А в разі недоотримання протягом місяця «пакунка малюка» з незалежних від одержувача причин передбачена виплата грошової компенсації.

Фото з Інтернету

Інші новини:


У Японії півкіло черешні продали майже за $10 тисяч

Кошик з 500 грамами черешні нового врожаю було продано на перших у цьому році торгах у префектурі Ямагата за один мільйон єн ($9,8 тис.). Про це повідомило РИА Новости з посиланням на місцеву Асоціацію сільськогосподарських кооперативів.

2021-01-20 10:21