В області знесли індустріальну пам’ятку Парафіївський цукрозавод

2020-11-30 12:09

На Чернігівщині остаточно розвалили відому в області індустріальну пам’ятку Парафіївський цукрозавод, який був збудований 170 років тому й пропрацював півтора століття, повідомляє Укрінформ.

Цю інформацію підтвердила новообрана очільниця Парафіївської громади Галина Петруша.

«Кілька днів тому впала остання стіна, це просто жахіття! Зараз на місці заводу — купа битої цегли і більше нічого. Літні люди в Парафіївці плачуть, бо на підприємстві свого часу працювало не одне покоління місцевих жителів», — сказала селищний голова.

За її словами, разом із заводом розвалили й порізали на металобрухт Парафіївську ТЕЦ, яка обслуговувала підприємство. Всі будматеріали та метал вивезли.

У понеділок, 23 листопада, Галина Петруша на новій посаді працювала перший день. Тому, сказала, ще не знає, хто нині є власником території розваленого заводу, що знаходиться в центрі селища. Проте, звісно, буде з ними зв’язуватись, оскільки разом з односельцями переживає за те, що ж буде на місці підприємства.

«Хотілося б, щоб збудували щось корисне для Парафіївки таке, що б давало робочі місця», зазначила голова.

Фото instagram.com/chirikalove

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14