В області знесли індустріальну пам’ятку Парафіївський цукрозавод

2020-11-30 12:09

На Чернігівщині остаточно розвалили відому в області індустріальну пам’ятку Парафіївський цукрозавод, який був збудований 170 років тому й пропрацював півтора століття, повідомляє Укрінформ.

Цю інформацію підтвердила новообрана очільниця Парафіївської громади Галина Петруша.

«Кілька днів тому впала остання стіна, це просто жахіття! Зараз на місці заводу — купа битої цегли і більше нічого. Літні люди в Парафіївці плачуть, бо на підприємстві свого часу працювало не одне покоління місцевих жителів», — сказала селищний голова.

За її словами, разом із заводом розвалили й порізали на металобрухт Парафіївську ТЕЦ, яка обслуговувала підприємство. Всі будматеріали та метал вивезли.

У понеділок, 23 листопада, Галина Петруша на новій посаді працювала перший день. Тому, сказала, ще не знає, хто нині є власником території розваленого заводу, що знаходиться в центрі селища. Проте, звісно, буде з ними зв’язуватись, оскільки разом з односельцями переживає за те, що ж буде на місці підприємства.

«Хотілося б, щоб збудували щось корисне для Парафіївки таке, що б давало робочі місця», зазначила голова.

Фото instagram.com/chirikalove

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27