Ніжин із теплом, але опалювальний сезон на межі зриву

2020-11-27 09:30

Про це у Facebook повідомив очільник міста Олександр Кодола.

За 2016-2018 роки бюджетні установи Ніжина накопичили заборгованість перед ТОВ «НіжинТеплоМережі» у розмірі 5 556 700 грн. Заборгованість населення на сьогодні становить 19 992 800 грн.

Ще з весни 2020 року всі рахунки ТОВ «НіжинТеплоМережі» арештовані за рішенням суду.

17 листопада АТ «ЧернігівГаз» попередив Ніжинську міську раду про примусове припинення газопостачання ТОВ «НіжинТеплоМережі» з 7-ї ранку 23листопада через несвоєчасну та неповну оплату послуг. Через це ТОВ «НіжинТеплоМережі» не буде мати можливості здійснювати стабільне надання послуги постачання опалення. Про це міського голову офіційно про-інформувала т.в.о. директора ТОВ «НіжинТеплоМережі» Л.М. Ісаєнко.

«Чинна міська влада шукає шляхи вирішення проблем, що тягнуться останні роки. Все буде добре», – написав міський голова Ніжина Олександр Кодола.

І додав, що планує звернутися до державної аудиторської служби щодо проведення аудиту всього міста, міського бюджету та комунальних підприємств   щоби зрозуміти в якому реальному стані приймає місто.

«Не виключаю, що наслідком аудиту стане певна робота наших правоохоронних органів»,   наголосив Олександр Кодола.

Алла Прима, фото – скрін із відео Ніжинського телебачення
 

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17