Ніжин із теплом, але опалювальний сезон на межі зриву

2020-11-27 09:30

Про це у Facebook повідомив очільник міста Олександр Кодола.

За 2016-2018 роки бюджетні установи Ніжина накопичили заборгованість перед ТОВ «НіжинТеплоМережі» у розмірі 5 556 700 грн. Заборгованість населення на сьогодні становить 19 992 800 грн.

Ще з весни 2020 року всі рахунки ТОВ «НіжинТеплоМережі» арештовані за рішенням суду.

17 листопада АТ «ЧернігівГаз» попередив Ніжинську міську раду про примусове припинення газопостачання ТОВ «НіжинТеплоМережі» з 7-ї ранку 23листопада через несвоєчасну та неповну оплату послуг. Через це ТОВ «НіжинТеплоМережі» не буде мати можливості здійснювати стабільне надання послуги постачання опалення. Про це міського голову офіційно про-інформувала т.в.о. директора ТОВ «НіжинТеплоМережі» Л.М. Ісаєнко.

«Чинна міська влада шукає шляхи вирішення проблем, що тягнуться останні роки. Все буде добре», – написав міський голова Ніжина Олександр Кодола.

І додав, що планує звернутися до державної аудиторської служби щодо проведення аудиту всього міста, міського бюджету та комунальних підприємств   щоби зрозуміти в якому реальному стані приймає місто.

«Не виключаю, що наслідком аудиту стане певна робота наших правоохоронних органів»,   наголосив Олександр Кодола.

Алла Прима, фото – скрін із відео Ніжинського телебачення
 

Інші новини:


Скільки буде коштувати земля, якщо ринок запустять із 1 липня

Формуючи прогнози на новий рік, багато хто цікавиться курсом долара, біткойна, рівнем інфляції і цінами на ринку нерухомості. А тим часом 2021-й, згідно з концепцією нинішньої влади, це завершення «30 років рабства». Мова про відкриття ринку землі, пише dsnews.ua.

2021-01-19 14:59