Віват Олімпійській милі!

2019-06-19 09:15

У суботу 8 червня команда «Деснянської правди» відвідала захід під назвою «Олімпійська миля», в якому, зокрема, взяв участь голова обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, депутат обласної ради Валерій Куліч, а також – спортсмени, студенти, школярі, спортивно налаштовані чернігівці.

– Доброго ранку, Валерію Петровичу! Мета цього забігу і кому ви його присвячуєте?
– Мета – здоровий спосіб життя! Сьогодні традиційний Олімпійський день, який ми проводимо з Олімпійським комітетом. І є така дисципліна, як «Олімпійська миля», тобто треба подолати 1 кілометр 600 метрів. Вона і пропагує здоровий спосіб життя.
А забіг я присвячую всім, хто хоче займатися спортом!

Нам удалося наздогнати й директорку профільного Департаменту ОДА Ніну Лемеш.

На традиційні запитання вона відповіла так:
– Сьогодні Всеукраїнський Олімпійський день – це спортивно-масовий захід, який пропагує олімпійський рух загалом. У всьому світі Олімпійський комітет проводить цей день! Сьогодні він стартує в Чернігові. Один із видів програм – легкоатлетичні забіги, вони будуть розділені в залежності від віку, дистанції. У них беруть участь і маленькі дітки, починаючи з 7 років. А дорослі мають можливість пробігти Олімпійську милю. Особисто я присвячую цей забіг Олімпійській родині, Національному Олімпійському комітетові України, нашому Чернігівському відділенню (нагадаємо, що біатлоністка Ніна Лемеш не раз брала участь в Олімпійських іграх. – Авт.). Голова нашого відділення Валерій Куліч, я – перший його заступник і заступник Андрій Дериземля стартуватимемо й особистим прикладом показуватимемо молоді, чернігівцям, що олімпійський рух – це круто, драйвово, спортивно, позитивно.

Марія Зорян, курсантка Академії Державної пенітенціарної служби України:
– Ми зібралися з нагоди Олімпійського дня, аби пробігти Олімпійську милю. І саме нашій академії присвячуємо цей забіг. Перед початком хотілося би підтримати всіх спортсменів.
Уже після фінішу ми запитали: «Як пробіжка із самого ранку?» «Чудово! – відповів за всіх Валерій Куліч. – Спочатку ми всі дуже швидко ринули вперед, а потрібно бігти монотонно, у своєму ритмі. Всім рекомендую!»
Наша газета теж рекомендує дотримуватися здорового способу життя! Бо у здоровому тілі – здоровий дух!

Вікторія КАЗКОВА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13