Якою бачать свою роботу в наступні 5 років новообрані депутати?

2020-11-26 10:14

Якою бачать свою роботу в наступні 5 років новообрані депутати? Чим займатимуться і як співпрацюватимуть із колегами з інших фракцій? Про це з ними говорили журналісти "ДП" перед першою, установчою, сесією міськради.

Віктор Бистров, депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край»:

— Незважаючи на монобільшість, ми, як і в минулому скликанні, будемо активно працювати. Подаватимемо і підтримуватимемо програми, проєкти, які будуть цікаві нашим громадянам. У минулому скликанні це була одноразова допомога при народженні, програма боротьби з онкозахворюваністю, будівництва спортивних і дитячих майданчиків. У цьому скликанні теж працюватимемо над міськими програмами, які сприятимуть розвитку різних галузей. У нашій передвиборчій програмі були гарні тези по змінам підходу до Бюджету участі. Я був одним із тих людей, які розпочинали в Чернігові Бюджет участі. Нині більше перемагають школи чи якісь бюджетні організації. На мою думку, цей підхід треба змінити так, щоб можна було більше розвивати мікрорайони міста. 

Андрій Дериземля, депутат Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім»:

— У цій каденції я планую продовжити позитивні якісні зміни, які відбуваються в Чернігові. Якщо міський бюджет дозволить нам їх зробити, це буде дуже добре. Адже одна справа показати результат роботи, й інша — підтримувати його на тому ж рівні. Будучи депутатом Чернігівської міської ради, я завжди виконував свої депутатські обов’язки. Не пропустив жодної сесії міської ради, засідання комісії, де вирішувалися важливі питання. Не залишав поза увагою звернень чернігівців. Сприяв вирішенню різних важливих питань. Усю цю роботу я планую продовжити і в цій каденції. Багато чернігівців і, зокрема, люди спортивної спільноти дуже хочуть, щоб у нашому місті з’явився сучасний Палац спорту. Тож у першу чергу я підтримуватиму цей проєкт. Сучасний Палац спорту — це одна з моїх найбільших мрій, яку, я сподіваюся, ми зможемо втілити в життя.   

Віталій Голець, депутат Чернігівської міської ради від партії «Опозиційна платформа «За життя»:

— Будемо підтримувати те, що направлено на розвиток міста. Соціальний захист виборців   це мета, яка об’єднає всі фракції. В нас є певні проєкти рішень, які ми будемо вносити на сесії. Плануємо розпочати роботу над мораторієм на підвищення тарифів та працювати над поверненням до комунальної власності теплозабезпечуючих та теплогенеруючих компаній. 

Руслан Волок, депутат Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім»:

— Сподіваюся, в наступні 5 років наша спільна робота на подальший розвиток Чернігова і благо його жителів буде плідною.

Вікторія Лазаренко, депутатка Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім»:

— В мене є певне бачення розвитку міста, і я сподіваюся, що мене підтримають колеги. Ми налаштовані працювати спільною командою, продуктивно та на високий результат. І я сподіваюся, що все в нас вийде, і Чернігів стане ще кращим. 

Юлія Дарницька, депутатка Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім»:

— Я вхожу до комісії міської ради з питань cоціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності. Бачу розвиток міста у залученні інвестицій та туризмі. Також я буду займатися розвитком бізнесу в Чернігові та загалом економікою міста. Не думаю, що будуть якісь проблеми чи конфлікти з іншими фракціями, тому що наша спільна мета   розвивати своє місто.

В’ячеслав Летута, депутат Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім»:

— За час роботи депутатом у минулому скликанні, я отримав неабиякий досвід, зрозумів, над чим ще варто попрацювати. Впевнений, що подальша робота буде якіснішою і продуктивнішою. Будемо плідно співпрацювати з представниками всіх партій. Ті проєкти, які не встигли реалізуватися в першій каденції, буду продовжувати втілювати в життя в наступні 5 років.

Марина Рейко, депутатка Чернігівської міської ради від партії «Європейська солідарність»:

— Я розраховую на конструктивну роботу. Наша партія зайшла до міськради у складі 4 осіб, всі вони дуже цікаві та активні. Якщо ми будемо подавати хороші проєкти, то інші депутати будуть їх підтримувати, і не буде ніяких проблем.

У мене є пропозиції, що стосуються екології. Я буду просити мера, щоб наступний рік ми оголосили роком медицини в Чернігові. На жаль, коронавірус нас не відпустить, тому нам необхідно створити спецфонд із розрахунком того, щоб ми закуповували вакцину для тих категорій населення, які самі її не можуть придбати. 

Роман Резнік, депутат Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім»:

—У такому складі міськради робота буде досить продуктивною. Я думаю, що ми зможемо продовжити вирішувати ті завдання, які ставилися раніше, зможемо визначити нові перспективи, які будемо реалізовувати в найближчі 5 років разом із представниками нашої команди на чолі з мером.

Я вважаю, що конструктивний діалог, незалежно від приналежності до фракції, допоможе спільно реалізовувати багато корисних ідей. Найголовніше, щоб ці ідеї мали реальну перспективу.

Поліна Могінська, Валентина Науменко

Фото з відкритих джерел

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55