Новим ректором «Чернігівської політехніки» став Олег Новомлинець. Вітаємо!

2020-11-26 09:31

25 листопада 2020 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулися вибори ректора.

На них був присутній представник Міністерства освіти і науки України – заступник директора департаменту кадрового забезпечення В’ячеслав Шиманський.Єдиний кандидат на посаду ректора   доктор технічних наук, доцент Олег Новомлинець, отримав 482 голоси виборців. Колектив університету підтримав кандидатуру Олега Новомлинця, вбачаючи в ньому високопрофесійного керівника.

У голосуванні загалом узяв участь 491 виборець. Воно розпочалося о 9.00 і закінчилося о 15.00. Процедура підрахунку голосів тривала близько години. 

У своїй програмі «Якість, інновації, лідерство» Олег Новомлинець зазначив, що її головною метою є подальша модернізація та розвиток класичного Університету з 60-річними академічними традиціями; інтеграція зусиль для підготовки конкурентоспроможних фахівців за різними напрямами та задля міжнародного визнання бренду «Чернігівська політехніка».

Зазначимо, що Олег Новомлинець із 2015 року є першим проректором Чернігівського національного технологічного університету. Після призначення Сергія Шкарлета т.в.о. Міністра освіти України, Олег Новомлинець виконував обов’язки ректора НУ «Чернігівська політехніка».

Редакція «Деснянської правди» щиро вітає Олега Олександровича з обранням та зичить невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів. Нехай його супроводжують розуміння й підтримка з боку колег, а професійна діяльність буде сповнена творчих перемог!

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31