Вони такі, якими їх робимо ми

2019-08-01 12:08

Новий проєкт «Деснянської правди», котрий ми запланували разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівник Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею підприємства «ПК «Тех­ресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак, набирає обертів і крокує Черніговом.

Запрошуємо приєднуватися до нас!

Нагадуємо, що всіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі бажають допомогти тваринам, що потрапили в біду, в Центрі очікують екскурсія, розмова із зооволонтерами та фотосесія із чотирилапими вихованцями. А фотографію із собакою чи котиком буде опубліковано на сторінках «Деснянської правди».

Першим учасником проєкту й меценатом центру став депутат обласної ради та відомий на Чернігівщині бізнесмен Валерій Куліч, котрий замовив для центру майданчик для вигулювання тварин.

У цьому закладі вже побували президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов, власниця й директорка Центру естетики «Шоколад» Тетяна Галаніна, директорка фабрики «Елегант» Наталія Романовська. І всі вони прийшли, як-то кажуть, не з порожніми руками.

Сьогодні до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» завітав відомий чернігівський нотаріус Олександр Красногор, котрий давно вже хотів допомогти центру. І от його прагнення здійснилося. На світлині пан Олександр із двома чотирилапими улюбленцями центру – Герою й Титаном.

А доля цих собак, як, власне, й зазвичай – непроста. Герочка була подарунком родині, де думали, що вона гарної породи маленьких собачок – джек-рассел-тер’єр. Але тварина виросла і стала досить великою. Тому господарі «без проблем» вигнали її з квартири. Собачка блукала вулицями й шукала своїх хазяїв… Там її побачили зооволонтери та привели до центру. Так само шукає люблячу родину й Титан. Він дуже добрий і лагідний пес. Також, навіть зважаючи на його статуру, видно, що Титан буде гарним охоронцем.

Тому придивіться до цих собак – вони шукають господарів і віддадуть вам усю свою любов та ніжність…

А «Деснянська правда» очікує на нових учасників проєкту!

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21