Поліція зупинила діяльність фальсифікаторів алкоголю

2020-11-25 11:47

Слідчі Головного управління Нацполіції області спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та Служби безпеки України під процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели 7 одночасних обшуків в орендованих фігурантами складських та гаражних приміщеннях. 

Санкціоновані обшуки одночасно відбулися в рамках розслідування кримінальних проваджень. Перше — відповідальність за підробку, серед іншого, марок акцизного податку. Друге — за незаконне виготовлення або збут підакцизних товарів, небезпечних для життя чи здоров’я людей.

Поліцейські провели обшуки за всіма визначеними адресами — у складських та гаражних приміщеннях, орендованих членами групи задля зберігання і відвантаження контрафактної продукції. Поліція вилучила 750 літрів рідини з характерним запахом спирту (конкретний хімічний склад встановить експертиза). Також вилучено понад 1600 літрів розфасованого алкогольного фальсифікату, замаскованого під горілку та коньяк популярних брендів.

Крім цього, під час обшуку поліцейські виявили та вилучили майже 3 тисячі пачок цигарок, теж без марок акцизного збору. Походження товару та шляхи його подальшого збуту будуть встановлені в ході подальшого розслідування. Слідчі поліції встановили, що підозрювані відвантажували свою контрафактну продукцію як покупцям із Чернігова, так і замовникам із різних куточків області.

Інші новини:


На пробне ЗНО у Чернігові можна буде доїхати без перешкод – транспорт працюватиме без обмежень у часі

У суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 6-ї до 20-ї години, але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

2021-04-22 15:54