Чернігівщина – лідер країни за виробництвом зерна

2020-11-25 09:19

Третій рік поспіль за виробництвом зерна на 1 особу Чернігівщина є лідером країни. Про це повідомило Головне управління статистики в Чернігівській області.

За підсумками попереднього року, Чернігівщина друга в Україні за виробництвом кукурудзи, третя – жита. 

Підприємства області посідають третє місце за кількістю великої рогатої худоби, у т.ч. корів. 

Чернігівщина шоста за виробництвом молока й друга за його виробництвом на одного жителя. За обсягом продукції сільського господарства вона дев’ята серед регіонів. 

Станом на 1 листопада цього року, в сільському, лісовому та рибному господарстві зареєстровано 2102 юридичні особи. На початок листопада аграрії області зустрічали своє професійне свято такими здобутками: всіма категоріями господарств зібрано більше 3 млн.т зерна, реалізовано на забій 41 тис.т живої маси худоби та птиці, надоєно 395 тис. т молока, вироблено 264 млн. шт яєць. Кращий, ніж торік, в області отримано урожай пшениці ярої, ячменю та жита озимого, вівса, гречки, проса, соняшнику, картоплі та овочів відкритого ґрунту, плодів та ягід. У вересні в сільському господарстві було зайнято майже 23 тис. штатних працівників, або кожен сьомий працюючий області. Середньомісячна заробітна плата їх становила 10991 грн, що на 8% більше, ніж рік тому, та на 11% – ніж у середньому в області. 

Фото з Інтернету

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41