«FunnyFеst»: WOW-ефект від кожного свята

2020-11-24 12:49

Святкова Event-агенція «FunnyFеst» — це команда творчих, активних і креативних професіоналів, які люблять свою справу. 

Їм під силу організувати будь-яке свято, здійснити чиюсь найзаповітнішу мрію, подарувати яскраві враження та зарядити публіку позитивом. І неважливо, що це — Новорічні, Різдвяні свята, день народження, шоу, бал, квест чи тімбілдінг (згуртування команди). Організація будь-якого заходу у них завжди на висоті. І за 12 років існування Event-агенція «FunnyFеst» стала настільки популярною, що тепер важко уявити свято без її участі. Адже навіть у звичайному святковому заході команда молодих творчих людей із легкістю створює WOW-ефект. І все це з легкої руки власниці та керівниці святкової Event-агенції «FunnyFеst» Наталії АНИСИМОВОЇ. Творчої, креативної, життєрадісної і завжди сповненої нових унікальних ідей жінки, яка просто живе своєю творчою справою. 

— Наталіє, що вас спонукало до відкриття Event-агенції?

— Мене завжди вражала енергія руху мегаполісів. Я захоплювалася різними новаціями, які там відбувалися. І коли поверталася до Чернігова, хотіла, щоб у нашому місті було щось схоже. Так вийшло і з аніматорством. Мене захопила ця стихія, і я вирішила займатися цим професійно. Мені хотілося додати яскравих барв, позитиву, святковості в життя моїх рідних та друзів. А почалося все з новорічних свят, які я організовувала для своєї доньки, коли вона була ще зовсім маленькою. Згодом мене попросили організовувати свята для дітей моїх друзів, далі — для зовсім незнайомих мені людей. Я вивчила аніматорське мистецтво, зібрала команду молодих, творчих, креативних працівників. Почала вчити їх. І ми першими започаткувати рух вуличних анімацій у нас у Чернігові. Поміж інших наша компанія відрізняється тим, що для нас головне — бажання людини працювати. А як саме треба працювати, поводитися з дітьми, створювати святкову атмосферу, ми навчимо. 

— Як з’явилася назва «FunnyFеst»? 

— Цю назву підказала мені моя мама. До цього у нас були різні варіанти, але мені хотілося, чогось легкого. І на одній із вечірніх програм ведучий спитав мене, як нас представити публіці? Я зателефонувала мамі (вона у мене вчитель англійської мови), і мама одразу ж запропонувала – «FunnyFеst». Веселий, смішний фест.

— Що найскладніше в організації дитячих свят? 

— Якщо любиш свою справу, то це зовсім нескладно. З будь-якою дитиною можна подружитися, зацікавити її чимось. Складно іноді буває з батьками. Але для нас важливо, щоби свято відбулося з усіма побажаннями замовника і сподобалося як батькам, так і дітям. І всім було весело та комфортно. Щоб усі були щасливі. Люди люблять дива. І діти, й дорослі. Наскільки вірять у казку батьки, настільки вірять у неї діти. 

— Ваші свята завжди креативні й дуже цікаві. З популярними героями з мультфільмів та дитячих фільмів… 

— Так, ми постійно слідкуємо за вподобаннями дітей. З’ясовуємо їхніх улюблених персонажів. Беремо участь в онлайн-семінарах для аніматорів, їздимо на аніматорські фестивалі в Одесу, відвідуємо європейські форуми. Відстежуємо всі аніматорські новинки. Для того, щоб людям було цікаво з нами працювати, постійно в усьому треба оновлюватися. В костюмах, знаннях, уміннях. Якщо раніше в роботу аніматора входили лише танці та ігри дітей, то зараз доводиться бути креативними. Адже треба не лише вміти утримувати увагу дітей протягом години, чи й довше, а й показати свої творчі здібності. Хтось уміє танцювати, хтось чудово співає, у когось виходить гарно декламувати вірші. І щоразу після виступу ми просимо наших замовників залишити відгуки про свято.

— Новий рік та Різдво у вас теж особливі. Чим здивуєте цьогоріч?

— Ми вже маємо цьогорічний символ року — срібного баранчика, а ще двох нових ельфів. Буде жива новорічна ялинка – наша акторка у костюмі ростової ляльки. А ще – привітання англійською, шведською, німецькою, португальською мовами. І за бажанням одного з клієнтів до квартири ми завітаємо через балкон. Ми маємо кілька універсальних програм, які підійдуть як для дорослих, так і дітей. І якщо раніше батьки просили нас порозважати дітей, щоб у них була можливість відпочити, то тепер усе більше батьків хочуть долучитися до самого свята. До речі, у нас є цілі сценарії свята англійською та німецькою мовами. А ще є персонажі (Снігуронька або це може бути Фея), які першими приходять у дім, де є маленька дитина, і готують її до появи ростової ляльки, щоб малеча не злякалася. Історія «FunnyFеst» почалася саме з новорічних свят.

— А хто пише сценарії до свят? У яких напрямках працюєте ще?

— Деякі сценарії пише наша творча група. Я їх редагую і затверджую. Іноді пропонують самі замовники. Але перш ніж щось писати, ми питаємо у батьків, що може бути цікаво дитині, чим вона захоплюється, які у неї вподобання. І саме це нас рухає вперед. Нині знову повертається тема Гаррі Поттера, з якої я починала свою роботу в агентстві. Працюємо у двох напрямках — для дітей і дорослих. Великі компанії часто замовляють на свята квести і тімбілдінг, які допомагають співробітникам краще пізнати одне одного, налагодити зв’язок, формують корпоративну культуру і врешті підвищують ефективність роботи компанії. Допомагає мені в цьому моя помічниця Людмила. 

— У наш час дуже важко уявити велике свято без аніматорів. Вони дуже затребувані. А яка ситуація склалася у зв’язку з карантином?

— Влітку у нас було багато замовлень. Нині святкувань поменшало. Переважає формат, коли нас запрошують додому на 15-20 хвилин для привітання, вручення дитині подарунків та яскравої фотосесії. Життя триває, і людям, як і раніше, хочеться казки. 

Валентина НАУМЕНКО
Фото надані респонденткою

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42