Етно-сучасний і найбільший мурал у Чернігові

2020-11-23 13:58

На Масанах завершили роботу над найбільшим муралом у місті, повідомляє «Новий Чернігів». Величезне і яскраве зображення дівчини – поєднання петриківського розпису із сучасними мотивами – розмір якого 14 на 33 метри, з’явилося на стіні багатоповерхівки на вулиці Незалежності, 56. 

Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів німецької фарби і декілька відер акрилу. Автор ескізу художник Роман Синенко він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Подібних муралів в обласному центрі ще не було.

Фінансування муралу здійснювалося за рахунок коштів міського бюджету. Вартість робіт з нанесенням фарб склала близько 165 тисяч гривень.
 

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17