Етно-сучасний і найбільший мурал у Чернігові

2020-11-23 13:58

На Масанах завершили роботу над найбільшим муралом у місті, повідомляє «Новий Чернігів». Величезне і яскраве зображення дівчини – поєднання петриківського розпису із сучасними мотивами – розмір якого 14 на 33 метри, з’явилося на стіні багатоповерхівки на вулиці Незалежності, 56. 

Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів німецької фарби і декілька відер акрилу. Автор ескізу художник Роман Синенко він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Подібних муралів в обласному центрі ще не було.

Фінансування муралу здійснювалося за рахунок коштів міського бюджету. Вартість робіт з нанесенням фарб склала близько 165 тисяч гривень.
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21