Етно-сучасний і найбільший мурал у Чернігові

2020-11-23 13:58

На Масанах завершили роботу над найбільшим муралом у місті, повідомляє «Новий Чернігів». Величезне і яскраве зображення дівчини – поєднання петриківського розпису із сучасними мотивами – розмір якого 14 на 33 метри, з’явилося на стіні багатоповерхівки на вулиці Незалежності, 56. 

Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів німецької фарби і декілька відер акрилу. Автор ескізу художник Роман Синенко він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Подібних муралів в обласному центрі ще не було.

Фінансування муралу здійснювалося за рахунок коштів міського бюджету. Вартість робіт з нанесенням фарб склала близько 165 тисяч гривень.
 

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03