Гетманцев попросив звільнити його з посади голови парламентського податкового комітет

2020-11-23 11:19

Глава податкового комітету вирішив сам обґрунтувати причини свого можливого звільнення.

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав альтернативний проект постанови про своє звільнення (№ 4402).

На своїй сторінці в Facebook він повідомив, що «мотивував своє звільнення більш обґрунтовано», ніж поданий днем раніше з аналогічною метою проект постанови від ряду інших депутатів.

У своєму проекті постанови Гетманцев іронізує, що «країна не повинна жити за рахунок зібраних податків, а тільки за кошти МВФ та інших кредиторів».

Згідно з текстом документа, всі прийняті парламентом і підготовлені його комітетом закони з питань оподаткування «позитивно оцінюються суспільством і міжнародними інститутами».

Крім іншого, Гетманцев попросив «заборонити забороняти офшори», заборонити нардепам, Кабміну, а заодно і президенту реєструвати законопроекти, які повинні зробити податкову систему в Україні більш прозорою, зменшити корупцію і скоротити частку тіньової економіки в країні.

Фото з Інтернету
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21