25 листопада відбудуться вибори ректора «Чернігівської політехніки»

2020-11-23 10:51

Єдиний кандидат на посаду – Олег Новомлинець, доктор технічних наук, доцент. Нині він виконує обов’язки ректора.

Із програмою кандидата на посаду ректора НУ «Чернігівська політехніка» Олега Новомлинця можна було ознайомитися на офіційному сайті університету. Зокрема, головною метою програми «Якість, інновації, лідерство» є подальша модернізація та розвиток класичного Університету з 60-річними академічними традиціями; інтеграція зусиль для підготовки конкурентоспроможних фахівців за різними напрямами та задля міжнародного визнання бренду «Чернігівська політехніка».

Право голосу на виборах ректора Чернігівської політехніки мають наукові працівники університету, а також делегати від студентів та персоналу.

Зазначимо, що Олег Новомлинець із 2015 року є першим проректором Чернігівського національного технологічного університету. Після призначення Сергія Шкарлета в.о. Міністра освіти України, Олег Новомлинець виконує обов’язки ректора НУ «Чернігівська політехніка».

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31