«Чернігівська політехніка» перейшла на змішану форму навчання до кінця року

2020-11-23 10:12

До 31 грудня навчальний процес в університеті «Чернігівська політехніка» перевели на змішану форму навчання. Про це йдеться на сайті навчального закладу.

Навчальні заняття та контрольні заходи будуть проводитися в аудиторії або дистанційно, в залежності від кількості осіб у потоці, групі або підгрупі: 

  • в режимі онлайн відео-конференцій за допомогою платформ Microsoft Teams, Zoom тощо – при чисельності здобувачів освіти більш 20 осіб;
  • в аудиторії – при чисельності здобувачів освіти менше 20 осіб.

До 31 грудня продовжено дію наказу про звільнення студентів від оплати за проживання у гуртожитку за період запровадження змішаного навчання в університеті у разі їх тимчасового виїзду з гуртожитку.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55