Лісничі знайшли таємничий будинок біля Голубих озер

2020-11-23 09:48

Поліція розшукує власників двоповерхового будинку, який дивовижним чином виріс у лісі в Ріпкинському районі біля села Олешні й Голубих озер. Про це з посиланням на речницю Чернігівського відділу поліції Наталію Слабеняк повідомляє «Суспільне.Чернігів».

Будинок знайшли лісничі під час обходу. Вони кажуть, що під час попередніх обходів споруду не бачили – її звели досить швидко.

Новобудова розташована за 20 метрів від крайнього будинку в селі Олешні Ріпкинського району. В новому будинку провели електрику та встановили відеокамеру. Дерева не пошкодили, проте всі ці події лісничі називають самозахватом землі.
Поліція шукає власника будинку. Відкрито кримінальне провадження за частиною 3, статті 97-1 КК України (самовільне будівництво будівель і споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці).

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу, арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3-х років.

Фото з https://val.ua/

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21