Лісничі знайшли таємничий будинок біля Голубих озер

2020-11-23 09:48

Поліція розшукує власників двоповерхового будинку, який дивовижним чином виріс у лісі в Ріпкинському районі біля села Олешні й Голубих озер. Про це з посиланням на речницю Чернігівського відділу поліції Наталію Слабеняк повідомляє «Суспільне.Чернігів».

Будинок знайшли лісничі під час обходу. Вони кажуть, що під час попередніх обходів споруду не бачили – її звели досить швидко.

Новобудова розташована за 20 метрів від крайнього будинку в селі Олешні Ріпкинського району. В новому будинку провели електрику та встановили відеокамеру. Дерева не пошкодили, проте всі ці події лісничі називають самозахватом землі.
Поліція шукає власника будинку. Відкрито кримінальне провадження за частиною 3, статті 97-1 КК України (самовільне будівництво будівель і споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці).

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу, арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3-х років.

Фото з https://val.ua/

Інші новини:


На пробне ЗНО у Чернігові можна буде доїхати без перешкод – транспорт працюватиме без обмежень у часі

У суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 6-ї до 20-ї години, але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

2021-04-22 15:54