Більше половини республіканців вважають, що в Трампа вкрали перемогу

2020-11-20 11:30

Три чверті опитаних визнали перемогу Байдена, проте більшість із них підозрюють махінації під час підрахунку.

У США більшість республіканців вважають, що президент Дональд Трамп «законно виграв» вибори в США, однак голоси були «вкрадені» в нього в результаті масштабних фальсифікацій на користь Байдена. Про це свідчать дані опитування Reuters/Ipsos.
Відзначається, що 73% опитаних погодилися з тим, що Байден переміг на виборах. 5% заявили, що переміг Трамп.
Однак, коли опитаних запитали конкретно, чи «законно переміг» Байден, республіканці заявляли, що вони з підозрою ставляться до того, як йому це вдалося.

52% республіканців заявили, що Трамп «переміг законно». І тільки 29% заявили, що законна перемога за Байденом.
68% республіканців сказали, що вони стурбовані тим, що вибори були фальсифіковані. У той же час тільки 16% демократів і одна третина незалежних опитаних, які не відносять себе до жодної партії, висловили таке хвилювання.

У цілому 55% населення США заявило, що, на їхню думку, президентські вибори 3 листопада були «законними і точними». Це на 7 пунктів менше, ніж показало аналогічне опитування, проведене незабаром після виборів 2016 року, коли переміг Трамп.
При цьому 28% респондентів вважають вибори «результатом незаконного голосування або фальсифікації»   на 12 пунктів більше, ніж 4 роки тому.

Фото https://ukrainian.voanews.com/ 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55