Більше половини республіканців вважають, що в Трампа вкрали перемогу

2020-11-20 11:30

Три чверті опитаних визнали перемогу Байдена, проте більшість із них підозрюють махінації під час підрахунку.

У США більшість республіканців вважають, що президент Дональд Трамп «законно виграв» вибори в США, однак голоси були «вкрадені» в нього в результаті масштабних фальсифікацій на користь Байдена. Про це свідчать дані опитування Reuters/Ipsos.
Відзначається, що 73% опитаних погодилися з тим, що Байден переміг на виборах. 5% заявили, що переміг Трамп.
Однак, коли опитаних запитали конкретно, чи «законно переміг» Байден, республіканці заявляли, що вони з підозрою ставляться до того, як йому це вдалося.

52% республіканців заявили, що Трамп «переміг законно». І тільки 29% заявили, що законна перемога за Байденом.
68% республіканців сказали, що вони стурбовані тим, що вибори були фальсифіковані. У той же час тільки 16% демократів і одна третина незалежних опитаних, які не відносять себе до жодної партії, висловили таке хвилювання.

У цілому 55% населення США заявило, що, на їхню думку, президентські вибори 3 листопада були «законними і точними». Це на 7 пунктів менше, ніж показало аналогічне опитування, проведене незабаром після виборів 2016 року, коли переміг Трамп.
При цьому 28% респондентів вважають вибори «результатом незаконного голосування або фальсифікації»   на 12 пунктів більше, ніж 4 роки тому.

Фото https://ukrainian.voanews.com/ 

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27