Трамп і Лукашенко

2020-11-20 09:52

Ці дві особи й досі стверджують, що саме вони перемогли на виборах. Але дуже по-різному.

Ще чинний президент США Дональд Трамп визнав перемогу свого конкурента-демократа Джо Байдена (офіційне оголошення відбудеться 12 грудня). При цьому зазначив, що той переміг, бо «Вибори були сфальсифікованими. Спостерігачі за голосуванням і підрахунком голосів не були допущені. Голоси підраховувала приватна компанія, з поганою репутацією та обладнанням. Були фейкові та мовчазні медіа і багато іншого». Twitter позначив твіт Трампа як такий, що містить суперечливу інформацію. Наразі немає жодних доказів того, що проблеми, пов’язані з системою голосування Dominion, спричинили масштабні помилки в підрахунку голосів.

Чому ж тоді визнав поразку? Бо йому не вдалося зібрати оголошений 60-мільйонний фонд для підтримки юридичних процедур встановлення результатів виборів. Відповідно до законів США, особистий внесок творця фонду в цьому випадку не може перевищувати 10% (мінімальна сума для реєстрації заявленої (яка не обкладається податками) суми). Так, звичайно, сумно — коли грошей уже ніхто не дає, а у самого їх немає! Самі борги!

«Самопроголошений» президент Білорусі Олександр Лукашенко, певно, вирішив також стати коміком і розсмішити весь світ. Й розкритикував процес виборів у Сполучених Штатах: «Оплот демократії. Ви подивіться, що відбувається з цими виборами. Це ж позорисько, знущання над цією демократією. Подивимося, як ОБСЄ на це відреагує. І  як німецький парламент зажадає повторних виборів в Америці. А там уже сьогодні треба вимагати повторних виборів. Тому що там порушено було все, навіть внутрішнє законодавство». Також він додав, що «західні країни побояться вимагати від Вашингтона проведення нових виборів, як вони зробили це стосовно Білорусі».

Ну, що тут скажеш? Насмішив! Дивно, що не порекомендував Трампу вивести на вулицю війська та поліцію! А також побігати вулицями з автоматом! І трошки постріляти в перехожих та покидати гранати!

Олександр ШИЛО
Фото з Інтернету

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13