39 адмінпротоколів за порушення карантину вихідного дня склали поліцейські на Чернігівщині

2020-11-20 08:43

Найбільше — у Чернігові та Ніжині. Протоколи складали на ресторани, кафе, бари. Їх перевіряли спеціальні рейдові групи. До їх складу увійшли поліцейські, співробітники Держпродспоживслужби та громадських формувань.

До речі, як результат: у «карантин вихідного дня» заклади громадського харчування втратили 27% обігу. Усього за тиждень обіг кафе та ресторанів впав на 10% у порівнянні з попереднім тижнем. Зауважу, втратив не тільки бізнес, а й ми з вами! Адже податки ідуть як до державного так і до місцевих бюджетів. А кількість хворих від таких заходів меншою не стане. Це визнає навіть ще працюючий прем’єр–міністр. Він прогнозує, що за три тижні щодобовий приріст хворих на цю недугу буде не меншою, ніж 20 тисяч! 

Додам трохи з підслуханої в тролейбусі розмови кондуктора зі своїм знайомим: «Постійно вмовляю пасажирів НЕ ГОТУВАТИСЯ до виходу передчасно (тобто — не вставати з місця, поки тролейбус не зупинися). Спитаєте, чому? Все просто! Поліції ж наказали перевіряти й громадський транспорт. І, якщо в салоні хтось стоїть, — значить, уже є порушення кількості місць для перевезення. Зупиняють траспорт і штрафують по саме «не можу»!

Олександр Шило
Фото з Інтернету

Інші новини:


Годування груддю найкраще для здоров’я матері та дитини

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

2021-08-05 10:06