Красиві, граціозні, особливі

2020-11-19 09:32

Свято краси та грації «Міс осінь» уже стало доброю традицією для Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2. Цьогоріч у ньому взяло участь шість дівчат-старшокласниць центру. 

Для декого — це був перший досвід участі у таких конкурсах, а дехто з дівчат на сцену виходив утретє. Але доки стояли за лаштунками і чекали на боротьбу за звання  «Міс-осінь-2020», хвилювалися всі однаково. Адже кожна з дівчат доклала максимум зусиль під час підготовки до свята. А допомогла їм у цьому організаторка заходу Наталія Маринченко, яка щодня готувала конкурсанток до участі в заході протягом двох тижнів.  

За словами директорки закладу Регіни Гусак, свято краси та грації «Міс осінь» дуже полюбилося учням центру і стало для закладу традиційним. Щороку вони влаштовують його, щоб продемонструвати таланти  і можливості своїх особливих дітей. Проте цьогоріч, у зв’язку із запровадженням карантину, формат свята довелося дещо змінити.

— Цьогоріч мало людей у глядацькій залі. Свято проводимо в онлайн-режимі. На Facebook  транслюється прямий ефір заходу. І наші колеги-члени журі дивляться цей конкурс у Facebook і виставляють свої оцінки. Але декілька членів журі ми все ж таки запросили до нашої глядацької зали. Ми дотримуємося всіх карантинних вимог, — говорить пані Регіна.  
Наталія Маринченко каже, що дівчата активно беруть участь у цьому конкурсі. І дуже люблять свято краси та грації. Всі хочуть бути красивими і своєю творчістю надихати інших. 

У глядацькій залі — не більше 20 осіб. Декілька членів журі, педагоги та вихованці. Конкурс розпочався з візитівки дівчат. Усі шість конкурсанток розповідали про себе. А далі було дефіле красунь. Не обійшлося і без конкурсу талантів. Кожна з дівчат продемонструвала свої творчі здібності — співали, танцювали, читали вірші, показували зроблені власноруч вироби. А ще відповідали на інтелектуальні запитання. Дівчат активно підтримували як педагогічний колектив, так і вихованці закладу. У перервах між конкурсними завданнями, учні центру створювали святковий настрій запальними танцями. 

За результатами конкурсу, корону та звання «Міс осінь-2020» здобула Даша Кремезіон. Але без відзнак ніхто не залишився. Кожна конкурсантка отримала певне звання — «Міс натхнення», «Міс Фантазія», «Міс Чарівність», «Міс Привабливість» та «Міс глядацьких симпатій». І кожна учасниця по завершенню отримала солодощі та подарунки.

Підготувала за матеріалами телеканалу «Новий Чернігів» Валентина НАУМЕНКО 
 

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31