Красиві, граціозні, особливі

2020-11-19 09:32

Свято краси та грації «Міс осінь» уже стало доброю традицією для Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2. Цьогоріч у ньому взяло участь шість дівчат-старшокласниць центру. 

Для декого — це був перший досвід участі у таких конкурсах, а дехто з дівчат на сцену виходив утретє. Але доки стояли за лаштунками і чекали на боротьбу за звання  «Міс-осінь-2020», хвилювалися всі однаково. Адже кожна з дівчат доклала максимум зусиль під час підготовки до свята. А допомогла їм у цьому організаторка заходу Наталія Маринченко, яка щодня готувала конкурсанток до участі в заході протягом двох тижнів.  

За словами директорки закладу Регіни Гусак, свято краси та грації «Міс осінь» дуже полюбилося учням центру і стало для закладу традиційним. Щороку вони влаштовують його, щоб продемонструвати таланти  і можливості своїх особливих дітей. Проте цьогоріч, у зв’язку із запровадженням карантину, формат свята довелося дещо змінити.

— Цьогоріч мало людей у глядацькій залі. Свято проводимо в онлайн-режимі. На Facebook  транслюється прямий ефір заходу. І наші колеги-члени журі дивляться цей конкурс у Facebook і виставляють свої оцінки. Але декілька членів журі ми все ж таки запросили до нашої глядацької зали. Ми дотримуємося всіх карантинних вимог, — говорить пані Регіна.  
Наталія Маринченко каже, що дівчата активно беруть участь у цьому конкурсі. І дуже люблять свято краси та грації. Всі хочуть бути красивими і своєю творчістю надихати інших. 

У глядацькій залі — не більше 20 осіб. Декілька членів журі, педагоги та вихованці. Конкурс розпочався з візитівки дівчат. Усі шість конкурсанток розповідали про себе. А далі було дефіле красунь. Не обійшлося і без конкурсу талантів. Кожна з дівчат продемонструвала свої творчі здібності — співали, танцювали, читали вірші, показували зроблені власноруч вироби. А ще відповідали на інтелектуальні запитання. Дівчат активно підтримували як педагогічний колектив, так і вихованці закладу. У перервах між конкурсними завданнями, учні центру створювали святковий настрій запальними танцями. 

За результатами конкурсу, корону та звання «Міс осінь-2020» здобула Даша Кремезіон. Але без відзнак ніхто не залишився. Кожна конкурсантка отримала певне звання — «Міс натхнення», «Міс Фантазія», «Міс Чарівність», «Міс Привабливість» та «Міс глядацьких симпатій». І кожна учасниця по завершенню отримала солодощі та подарунки.

Підготувала за матеріалами телеканалу «Новий Чернігів» Валентина НАУМЕНКО 
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13