Юлія Лобачова: Можливо все! Варто тільки докласти зусиль

2020-11-19 08:50

Юлія Лобачова, підприємиця, депутат чернігівської міської ради від партії «Рідний дім»:

– Ніколи не майте справ із тим, хто каже, що щось в житті неможливо. Бо це неправда! Адже віра в себе та кропітка наполеглива праця завжди дають блискучі результати. 

І я не втомлююся це доводити. Вкотре ми разом із Вами, шановні виборці, зробили неможливе. Мені наводили математичні моделі, які яскраво демонстрували те, що шансів у мене «один на мільйон», закидали, що мене запросили до партії заради гендерних квот… Яких тільки песимістичних прогнозів я не почула під час передвиборчої гонки... Та завдяки кожному з Вас сьогодні я — депутат міської ради.

І це — лише перша наша спільна перемога. Разом ми зможемо набагато більше, адже запланували десятки маленьких та великих добрих справ. 

Будемо працювати над благоустроєм прибудинкових територій, вирішувати нагальні питання з освітою наших дітей, робити навколишнє середовище комфортним — таким, про яке мріємо, та, безперечно, працювати над економічним розвитком Чернігова. Вірю, що все це реально. Варто лише докласти зусиль.

Тож сьогодні я щиро дякую кожному свідомому містянину, кожному чернігівцю, який займає активну позицію. Віддавши свій голос за мене, Ви зробили правильний вибір. І я продовжу невтомно працювати, аби не розчарувати Ваші очікування та зробити Чернігів найпривабливішим містом України.

Продовжимо добрі справи разом!
 

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14