Різдвяний сезон відкрито… онлайн

2020-11-18 09:14

Санта-Клаус офіційно відкрив різдвяний сезон. Але цьогоріч, як не прикро, казковий дідусь змушений був зробити це в режимі онлайн. Про початок святкового періоду він оголосив у фінському Рованіємі, у своїй резиденції.  

Але на час пандемії в рідному місті Санти гостей зовсім  мало. Потік туристів зменшився аж на 90%. Основна причина — карантинні обмеження на подорожі. І, за прогнозами фінських туристичних фірм, люди зможуть приїжджати, як зазвичай, лише восени наступного року. Але Санта Клаус закликає людей усього світу не нервувати і обіцяє дітлахам, що, попри пандемію через коронавірус, подарунки їм обов’язково будуть доставлені. Про це подбає його команда. Він також запропонував у цей святковий сезон не втрачати святковий настрій, бути на позитиві та бути з близькими онлайн. 

Свято наближається, але невідомо, чи доїде Санта на своїх санчатах до нас. У той час, як на термометрі й досі плюсова температура, а під ногами зеленіє трава.
 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33