Різдвяний сезон відкрито… онлайн

2020-11-18 09:14

Санта-Клаус офіційно відкрив різдвяний сезон. Але цьогоріч, як не прикро, казковий дідусь змушений був зробити це в режимі онлайн. Про початок святкового періоду він оголосив у фінському Рованіємі, у своїй резиденції.  

Але на час пандемії в рідному місті Санти гостей зовсім  мало. Потік туристів зменшився аж на 90%. Основна причина — карантинні обмеження на подорожі. І, за прогнозами фінських туристичних фірм, люди зможуть приїжджати, як зазвичай, лише восени наступного року. Але Санта Клаус закликає людей усього світу не нервувати і обіцяє дітлахам, що, попри пандемію через коронавірус, подарунки їм обов’язково будуть доставлені. Про це подбає його команда. Він також запропонував у цей святковий сезон не втрачати святковий настрій, бути на позитиві та бути з близькими онлайн. 

Свято наближається, але невідомо, чи доїде Санта на своїх санчатах до нас. У той час, як на термометрі й досі плюсова температура, а під ногами зеленіє трава.
 

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17