«VN school models» — переможець Битви дитячих модельних агентств

2020-11-17 09:42

І кращим модельним агентством України 2020 цьогорічного осіннього сезону стала чернігівська школа моделей Наталії Воробей «VN school models». Із дев’яти модельних шкіл із усієї України наша чернігівська модельна школа отримали головну нагороду.

Наталія Воробей розповідає, що дехто з її вихованців уже має досвід участі у подібних конкурсах, а для декого це був дебют великих виходів. Але саме в Битві дитячих модельних агентств  дівчата брали участь уперше.  

— Раніше ми приїжджали на Битву дитячих модельних агентств лише на покази. А цьогоріч теж вирішили поборотися за звання кращої модельної школи. У нас були два гарні покази, презентабельний вихід, відеопрезентація. На конкурс їздило 60 дівчат, які брали участь у двох «битвах». Дівчатка від 4 до 10 років показували добру дитячу  казку. Вони виходили у ніжних дизайнерських сукнях із ліхтариками в руках. А старші дівчата презентували номер соціального змісту, із «живими» картинами, які уособлювали собою життя окремої дитини. Вони ніби оживали в цих картинах і потім «малювали» власне життя.

Відеоролик до цього номера знімали в нашому художньому музеї імені Григорія Галагана. Цим роликом ми хотіли показати, що діти самі можуть написати власну картину успішного, красивого життя. Звісно, що з допомогою батьків, рідних, учителів. Але важливу роль при цьому мають старання, знання і наполегливість дитини. При показі цього номера дуже важливо було гарно продемонструвати довгі вишукані дизайнерські сукні. Діти прекрасно впоралися зі своїми завданнями. Звісно, що нам хотілося виграти і в душі ми сподівалися перемогу. Адже номер був сильним та ніколи ніким не показувався. Тож менші дітки отримали звання кращих моделей України, а дорослі забрали гран-прі, — розповідає Наталія. 

У «VN school models» дівчат учать не лише модельній справі, дефіле, позуванню на камеру, але й акторській майстерності, моді та стилю, іноземній мові, правилам етикету. Крім того вони рекламують різні магазини одягу, їздять усією Україною на модні покази, конкурси краси, знімаються у відеороликах. І перемога в цьогорічній Битві стане новою сходинкою до здійснення мрії стати справжніми моделями. Дехто з дітей крім модельного напрямку займається співами, танцями, малюванням, грає на музичних інструментах. Наталія Воробей переконана, що будь-які творчі здібності допомагають дитині розкритися, стати впевненішою в собі та показувати гарні результати на різних конкурсах. Також у цій школі моделей дітей навчають взаємоповазі та взаємодопомозі, цінувати дружбу і розуміти одне одного. Щоб не було конкуренції та неприязні. Тут дітей учать бути добрими, чуйними і небайдужими. 

— Я брала участь у багатьох конкурсах краси. І мені дуже допомагало те, що я граю на фортепіано, вмію співати й бути ведучою. Всі ці навики мені знадобилися, коли я навчалася в інституті. Крім того, модель обов’язково повинна мати вищу освіту та основну професію. А модельна справа для неї може бути як хобі. Одним із головних своїх завдань вважаю також створення у школі теплих сімейних стосунків. Коли оголосили перемогу «VN school models», дівчатка не могли стримати сліз радості. Вони обіймалися, вітали одне одного з перемогою. Я можу з упевненістю сказати, що моя школа моделей — це моя друга сім’я. Я дуже вдячна їм за підтримку, — каже пані Наталія. 

Додому дівчата привезли два великі кубки, медалі, дипломи та багато солодощів. А ще вони виграли публікацію в модному глянцевому журналі, участь у показі bestмоделей. Та головне — досвід і незабутні враження від участі в такому масштабному конкурсі. 

Валентина НАУМЕНКО
Фото надане респонденткою

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21