«Неймовірні села України»

2020-11-16 10:34

Село Горбове Куликівського району увійшло до фіналу конкурсу, опинившись у п’ятірці лідерів, набравши понад 35 000 балів.

Загалом у Всеукраїнському конкурсі, який проводить редакція AgroPortal.ua вже п’ятий рік поспіль, взяли участь 212 бізнес-проєктів з усіх областей України. Жителі Чернігівщини були серед найактивніших при подачі заявок на участь у конкурсі. 

Проєкт села Горбове – це облаштування та озеленення прибережної зони відпочинку навколо озера. Горбове — село, неподалік якого розташований ботанічний заказник «Ледань» та озеро. Вони є місцем для відпочинку для всієї Куликівської ОТГ. 

Зазначимо, що головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера, Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Інші новини:


Вже третю Олімпійську алею висаджено на Чернігівщині

Продовжуючи нещодавно започатковану традицію на честь відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-ї річниці створення відділення НОКу в Чернігівській області, сьогодні у Новгород-Сіверському відбувся черговий спортивно-масовий захід та урочисте висадження третьої Олімпійської алеї.

2021-09-20 11:05