«Неймовірні села України»

2020-11-16 10:34

Село Горбове Куликівського району увійшло до фіналу конкурсу, опинившись у п’ятірці лідерів, набравши понад 35 000 балів.

Загалом у Всеукраїнському конкурсі, який проводить редакція AgroPortal.ua вже п’ятий рік поспіль, взяли участь 212 бізнес-проєктів з усіх областей України. Жителі Чернігівщини були серед найактивніших при подачі заявок на участь у конкурсі. 

Проєкт села Горбове – це облаштування та озеленення прибережної зони відпочинку навколо озера. Горбове — село, неподалік якого розташований ботанічний заказник «Ледань» та озеро. Вони є місцем для відпочинку для всієї Куликівської ОТГ. 

Зазначимо, що головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера, Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14