У Чернігові в мікрорайоні Бобровиця готуються до будівництва нової школи

2020-11-16 09:21

Будівлю старої 23-ї школи вже демонтували, звільнивши майданчик під будівельні роботи.

У найближчі роки тут мають звести школу-садочок для 345 дітей.

Згідно з висновком державного науково-дослідного інституту, корпуси 23-їшколи перебували в аварійному стані. Так, найстаріший зі знесених одноповерхових корпусів – 1928-го року будівництва, туалет і спортивна зала були за межами будівлі й теж у поганому стані. Тож про відповідність жодним санітарним нормам не йшлося.

За попереднім проєктом, майбутній навчальний заклад матиме 4-поверхову будівлю для 270 школярів 1-4 класів, а також 3-поверховий корпус для 75 вихованців дитсадка. Планується, що школа і дитсадок матимуть спільну адмінчастину, кухню, їдальню та пральню. На території розташуються спортивні та дитячі майданчики.

Наразі готується проєктно-кошторисна документація, а будівництво розпочнеться вже наступного року. Орієнтовна його вартість – близько 100 млн грн. Це великі кошти для бюджету міста, і поки що невідомо, чи візьме участь у співфінансуванні держава. А саме від цього залежатимуть і терміни будівництва.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55