У Чернігові в мікрорайоні Бобровиця готуються до будівництва нової школи

2020-11-16 09:21

Будівлю старої 23-ї школи вже демонтували, звільнивши майданчик під будівельні роботи.

У найближчі роки тут мають звести школу-садочок для 345 дітей.

Згідно з висновком державного науково-дослідного інституту, корпуси 23-їшколи перебували в аварійному стані. Так, найстаріший зі знесених одноповерхових корпусів – 1928-го року будівництва, туалет і спортивна зала були за межами будівлі й теж у поганому стані. Тож про відповідність жодним санітарним нормам не йшлося.

За попереднім проєктом, майбутній навчальний заклад матиме 4-поверхову будівлю для 270 школярів 1-4 класів, а також 3-поверховий корпус для 75 вихованців дитсадка. Планується, що школа і дитсадок матимуть спільну адмінчастину, кухню, їдальню та пральню. На території розташуються спортивні та дитячі майданчики.

Наразі готується проєктно-кошторисна документація, а будівництво розпочнеться вже наступного року. Орієнтовна його вартість – близько 100 млн грн. Це великі кошти для бюджету міста, і поки що невідомо, чи візьме участь у співфінансуванні держава. А саме від цього залежатимуть і терміни будівництва.

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41