В Україні розпочався збір урожаю шафрану

2020-11-14 10:53

Українські аграрії розпочали збирати урожай крокусів, із яких виробляють найдорожчу спецію у світі — шафран. Про це повідомляють Подробиці.

Із квітів дістають три маленькі тичинки, які є спецією шафран. Спеція дорога, тому що витрачається багато ручної праці, а кінцевого продукту мало. Вартість від $2 до $15 за 1 г. Її використовують у косметології, фармацевтиці та кулінарії. Додають у десерти, інші страви, навіть в алкоголь.

Квітка не потребує значного поливу та особливого догляду, не боїться холодів і швидко розмножується. Нині шафран вирощують майже в усіх областях України.

Наразі в Україні шафрану збирають не більше 10 кг/рік. Але за кілька років урожай може бути на рівні Греції, до 10 т щорічно.
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21