Перший брифінг нової очільниці області

2020-11-12 08:40

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко провела свій перший брифінг, на якому розповіла про три тижні роботи на новій посаді, презентувала пріоритети динамічного розвитку регіону та відповіла на запитання журналістів.

Розпочався брифінг новопризначеної голови із хвилини мовчання в пам’ять заступниці голови Чернігівської облдержадміністрації Наталії Романової, яка пішла з життя 5 листопада. «Вона була прикладом життєлюбства, сили і людяності», — висловилася  очільниця області про пані Наталію.

Через боротьбу з пандемією, вирішення економічних та соціальних питань, формування бюджету і планування на наступний рік перші дні роботи для новопризначеної голови області виявилися досить напруженими. Адже всі ці питання вимагають невідкладних рішень та розрахунків.

Під час брифінгу було озвучено ТОП-10 пріоритетів розвитку регіону, які стосувалися економічного розвитку, підвищення якості медичних послуг, захисту екології,  розвитку туризму, боротьби з корупцією, забезпечення людей якісним мобільним інтернетом і телесигналом у всій області. У пріоритеті буде підтримка малого й середнього бізнесу та отримання гідної заробітної плати мешканцями Чернігівщини.

— Наша мета досить амбіційна — вихід у ТОП-10 областей за рівнем заробітної плати. На сьогодні Чернігівська область, на жаль, тут аутсайдер. Серед регіонів у нас 21 місце. Січень-вересень 2020 року — 9053 гривні. Для прикладу, в середньому по Україні — 11200 гривень. Ми мотивуватимемо бізнес, пропонуючи допомогу розвитку нових можливостей та реалізації їх підприємницьких ініціатив. Натомість спонукатимемо до забезпечення працівників гідним рівнем заробітної плати, — зазначила Анна Коваленко. 

За словами голови, наступного року особлива увага в області приділятиметься якості медичних послуг. Основні сили направлятимуться на будівництво медичних закладів, покращення їх оснащення, оновлення медичного автопарку, залучення медиків, яких не вистачає в області. Одне з актуальних питань сьогодення — створення додаткових госпітальних приміщень для хворих на коронавірус на випадок переповнення лікарень. До Міністерства охорони здоров’я вже передали перелік таких приміщень, аби показати, що вони фактично є, але наразі ще не обладнані. Це — дві колонії, три санаторії та два спортивні об’єкти, розташовані на території Чернігова й області. Разом із тим триває пошук спеціалістів, які там працюватимуть. І найближчим часом результати своєї роботи очільниця області планує показати не на словах, а на ділі

Підготувала Валентина НАУМЕНКО 
Фото з Інтернету

Інші новини:


Данівська школа – один із центрів соціального життя

Такий школі, як у Данівці, можуть позаздрити і більші населенні пункти. Велика двоповерхова будівля, доглянута заквітчана територія, всередині – чистота і порядок.

2021-09-19 07:21