Чернігівці голосували за розквіт міста

2019-07-25 07:15

Виборці різного віку з виборчого округу № 205 із великою впевненістю віддавали свої голоси за кандидата в народні депутати Валерія Куліча. Сподіваючись, що саме він реалізує їхні надії-бажання жити у квітучому та охайному Чернігові. 

Згідно зі списками, на виборчій дільниці № 741004, розташованій у Чернігівському ліцеї №22, аж 2118 виборців. Та черг не було, бо члени комісії працювали злагоджено і швидко. Тетяна Іконнікова підлаштувала голосування під «графік» маленького сина Андрійка. У дітвори, як кажуть у народі, всі кози в золоті: тому хлоп’я веселе і всім усміхається.

– Проголосувала за Валерія Куліча. Довіряю йому. По-перше, вірю нашому міському голові Владиславові Атрошенку, який запевнив, що Валерій Куліч не забуде про наше місто і стане достойним представником у Верховній Раді України, – обґрунтовує Тетяна свій свідомий та виважений вибір. – Місто за останні роки дуже змінилося й покрасивішало. По-друге, Валерій Куліч знає проблеми чернігівців та Чернігова, все робитиме для розвитку міста.

Моїй співрозмовниці, як і кожній матері, хочеться, аби її дитина росла щасливою, здоровою та мала радісне дитинство, могла гармонійно розвиватися. 

На цій же дільниці голосує і моя добра знайома – директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2, депутат міської ради, голова благодійної організації «Жменя» Регіна Гусак. У день виборів Регіна виконує ще й відповідальні обов’язки спостерігача від політичної партії «Європейська солідарність».

– Звісно, що проголосувала за Валерія Куліча – керівника і людину, котра завжди дбала про дітей із особливими освітніми потребами. Як депутат міської ради і як керівник закладу, де навчаються та виховуються такі хлопчики й дівчатка, я добре обізнана з потребами дітей, з проблемами їхніх батьків, – розповіла Регіна. – Протягом трьох років, доки Валерій Петрович був головою облдержадміністрації, ми спільно працювали над реалізацією низки проектів, спрямованих на відстоювання інтересів дітей з особливими потребами, на розвиток реабілітаційних центрів.

Регіна Гусак коротко інформує про благодійні заходи, до яких причетний кандидат у народні депутати, про людські риси Валерія Куліча як особистості.

– Знаю його не один рік. Людина він чуйна до чужого горя. Батько чотирьох донечок, котрий знає, як ростуть діти, як їх виховувати, чого вони потребують, як дарувати малечі радість. Упевнена: не помилилась у своєму виборі.
До слова, я також високо ціную Валерія Куліча за доброту й готовність підтримати ближнього. Тому свідомо проголосувала за нього. Патріот України, освічений та професійний чоловік, успішний бізнесмен і, по-моєму, відповідальний свого часу очільник Чернігівської ОДА. 

Мої донька й син уважно вивчали список кандидатів у депутати, аналізували програми та вчитувалися в біографічні відомості. Голосуючи на виборчій дільниці № 741006, обрали теж Валерія Куліча. Обоє народилися в Чернігові, дуже люблять рідне місто та вболівають за майбутнє – і своє, й Чернігова.

Ольга ЧЕРНЯКОВА

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58