Кабмін передав гроші з програми на онкохворих на дороги

2020-11-04 09:12

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 21 жовтня. Так, на розвиток доріг у Львівській обл. піде 61,5 млн грн із грошей, виділених на вдосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, повідомляє Кореспондент.net.

Кабмін також затвердив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору. Так, із 70 млн гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 млн грн піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (у межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн грн - також на розвиток доріг у Львівській області.

Крім того, з грошей на онкохворих, 20 млн грн піде на реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Франка, 7,2 млн грн — на створення центру підготовки пілотів, 6 млн грн — на реставрацію корпусу ансамблю Братського монастиря і 10 млн грн — на розвиток Новокостянтинівської шахти.

Підставою для перенаправлення грошей, пояснюють у Кабміні, став моніторинг реалізації проєкту у 2020 році (сума використаних коштів за 8 місяців поточного року становить 0,4%), а також  не-можливість його реалізації цього року.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13